Ben bilirim

HACIFAKILI nereye bağlı?, HACIFAKILI nerede?

HACIFAKILI nereye bağlı, HACIFAKILI nerede? HACIFAKILI köyü, KÖSEFAKILI bucağı, AKÇAKENT ilçesi ve KIRŞEHİR şehrine bağlıdır. HACIFAKILI köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleSk/Cad.Trafik KoduAlan Kodu
TURKIYE NEVŞEHİR KOZAKLI MERKEZ HACIFAKILI köyü 50 384
TURKIYE YOZGAT AKDAĞMADENİ MERKEZ HACIFAKILI köyü 66 354
TURKIYE KIRKLARELİ PINARHİSAR MERKEZ HACIFAKILI köyü 39 288
TURKIYE KIRŞEHİR AKÇAKENT KÖSEFAKILI HACIFAKILI köyü 40 386
TURKIYE KONYA YUNAK MERKEZ MERKEZ 42 332
HACIFAKILI Nereye bağlı

HACIFAKILI Nerede

HACIFAKILI Ne tarafta

HACIFAKILI Hangi Bölgede


HACIFAKILI köyü, MERKEZ bucağı, KOZAKLI ilçesi ve NEVŞEHİR şehrine bağlı bir köydür. Plakası :50 olup, Telefon Alan Kodu : 384 dir. HACIFAKILI 21365 bölgesindedir.
HACIFAKILI köyü, MERKEZ bucağı, AKDAĞMADENİ ilçesi ve YOZGAT şehrine bağlı bir köydür. Plakası :66 olup, Telefon Alan Kodu : 354 dir. HACIFAKILI 16496 bölgesindedir.
HACIFAKILI köyü, MERKEZ bucağı, PINARHİSAR ilçesi ve KIRKLARELİ şehrine bağlı bir köydür. Plakası :39 olup, Telefon Alan Kodu : 288 dir. HACIFAKILI 20086 bölgesindedir.
HACIFAKILI köyü, KÖSEFAKILI bucağı, AKÇAKENT ilçesi ve KIRŞEHİR şehrine bağlı bir köydür. Plakası :40 olup, Telefon Alan Kodu : 386 dir. HACIFAKILI 22461 bölgesindedir.
HACIFAKILI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, YUNAK ilçesi ve KONYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :42 olup, Telefon Alan Kodu : 332 dir.HACIFAKILI 42610 bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler