Ben bilirim

HABİPLER nereye bağlı?, HABİPLER nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE ADIYAMAN KAHTA MERKEZ HABİPLER köyü 2 416
TURKIYE İSTANBUL SULTANGAZİ MERKEZ MERKEZ 34 212
TURKIYE İSTANBUL SULTANGAZİ MERKEZ MERKEZ 34 212
TURKIYE DENİZLİ KALE MERKEZ MERKEZ 20 258
TURKIYE BALIKESİR BALYA MERKEZ MERKEZ 10 266
HABİPLER Nereye bağlı

HABİPLER Nerede

HABİPLER Ne tarafta

HABİPLER Hangi Bölgede


HABİPLER köyü, MERKEZ bucağı, KAHTA ilçesi ve ADIYAMAN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :2 olup, Telefon Alan Kodu : 416 dir. HABİPLER Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
HABİPLER mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SULTANGAZİ ilçesi ve İSTANBUL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :34 olup, Telefon Alan Kodu : 212 dir.HABİPLER Marmara bölgesindedir.
HABİPLER mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KALE ilçesi ve DENİZLİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :20 olup, Telefon Alan Kodu : 258 dir.HABİPLER Ege bölgesindedir.
HABİPLER mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BALYA ilçesi ve BALIKESİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :10 olup, Telefon Alan Kodu : 266 dir.HABİPLER Marmara bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler