Ben bilirim

GÜZELBAĞ nereye bağlı?, GÜZELBAĞ nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE ANTALYA MURATPAŞA MERKEZ MERKEZ 7 242
TURKIYE SİİRT PERVARİ MERKEZ YAPRAKTEPE 56 484
TURKIYE ELAZIĞ MADEN MERKEZ KAYALAR 23 424
TURKIYE ANTALYA ALANYA MERKEZ MERKEZ 7 242
GÜZELBAĞ Nereye bağlı

GÜZELBAĞ Nerede

GÜZELBAĞ Ne tarafta

GÜZELBAĞ Hangi Bölgede


GÜZELBAĞ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MURATPAŞA ilçesi ve ANTALYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :7 olup, Telefon Alan Kodu : 242 dir.GÜZELBAĞ Akdeniz bölgesindedir.
GÜZELBAĞ mahallesi, YAPRAKTEPE köyü, MERKEZ bucağı, PERVARİ ilçesi ve SİİRT şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :56 olup, Telefon Alan Kodu : 484 dir.GÜZELBAĞ Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
GÜZELBAĞ mahallesi, KAYALAR köyü, MERKEZ bucağı, MADEN ilçesi ve ELAZIĞ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :23 olup, Telefon Alan Kodu : 424 dir.GÜZELBAĞ Doğu Anadolu bölgesindedir.
GÜZELBAĞ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ALANYA ilçesi ve ANTALYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :7 olup, Telefon Alan Kodu : 242 dir.GÜZELBAĞ Akdeniz bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler