Ben bilirim

GÜVERCİNLİK nereye bağlı?, GÜVERCİNLİK nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE NEVŞEHİR MERKEZ MERKEZ GÜVERCİNLİK köyü 50 384
TURKIYE BATMAN BEŞİRİ BEŞPINAR GÜVERCİNLİK köyü 72 488
TURKIYE BATMAN SASON MERKEZ GÜVERCİNLİK köyü 72 488
TURKIYE ÇORUM OSMANCIK MERKEZ GÜVERCİNLİK köyü 19 364
TURKIYE GİRESUN ŞEBİNKARAHİSAR MERKEZ GÜVERCİNLİK köyü 28 454
TURKIYE GÜMÜŞHANE MERKEZ KALE GÜVERCİNLİK köyü 29 456
TURKIYE DİYARBAKIR YENİŞEHİR MERKEZ MERKEZ 21 412
TURKIYE KOCAELİ İZMİT MERKEZ MERKEZ 41 262
TURKIYE SAMSUN HAVZA MERKEZ MERKEZ 55 362
TURKIYE KONYA ÇUMRA MERKEZ MERKEZ 42 332
TURKIYE GÜMÜŞHANE TORUL MERKEZ YALINKAVAK 29 456
TURKIYE MUĞLA BODRUM MERKEZ MERKEZ 48 252
TURKIYE KAHRAMANMARAŞ ELBİSTAN MERKEZ MERKEZ 46 344
TURKIYE MANİSA KULA MERKEZ MERKEZ 45 236
GÜVERCİNLİK Nereye bağlı

GÜVERCİNLİK Nerede

GÜVERCİNLİK Ne tarafta

GÜVERCİNLİK Hangi Bölgede


GÜVERCİNLİK köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve NEVŞEHİR şehrine bağlı bir köydür. Plakası :50 olup, Telefon Alan Kodu : 384 dir. GÜVERCİNLİK İç Anadolu bölgesindedir.
GÜVERCİNLİK köyü, BEŞPINAR bucağı, BEŞİRİ ilçesi ve BATMAN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :72 olup, Telefon Alan Kodu : 488 dir. GÜVERCİNLİK Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
GÜVERCİNLİK köyü, MERKEZ bucağı, SASON ilçesi ve BATMAN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :72 olup, Telefon Alan Kodu : 488 dir. GÜVERCİNLİK Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
GÜVERCİNLİK köyü, MERKEZ bucağı, OSMANCIK ilçesi ve ÇORUM şehrine bağlı bir köydür. Plakası :19 olup, Telefon Alan Kodu : 364 dir. GÜVERCİNLİK Karedeniz bölgesindedir.
GÜVERCİNLİK köyü, MERKEZ bucağı, ŞEBİNKARAHİSAR ilçesi ve GİRESUN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :28 olup, Telefon Alan Kodu : 454 dir. GÜVERCİNLİK Karedeniz bölgesindedir.
GÜVERCİNLİK köyü, KALE bucağı, MERKEZ ilçesi ve GÜMÜŞHANE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :29 olup, Telefon Alan Kodu : 456 dir. GÜVERCİNLİK Karedeniz bölgesindedir.
GÜVERCİNLİK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, YENİŞEHİR ilçesi ve DİYARBAKIR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :21 olup, Telefon Alan Kodu : 412 dir.GÜVERCİNLİK Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
GÜVERCİNLİK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, İZMİT ilçesi ve KOCAELİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :41 olup, Telefon Alan Kodu : 262 dir.GÜVERCİNLİK Marmara bölgesindedir.
GÜVERCİNLİK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, HAVZA ilçesi ve SAMSUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :55 olup, Telefon Alan Kodu : 362 dir.GÜVERCİNLİK Karedeniz bölgesindedir.
GÜVERCİNLİK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÇUMRA ilçesi ve KONYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :42 olup, Telefon Alan Kodu : 332 dir.GÜVERCİNLİK İç Anadolu bölgesindedir.
GÜVERCİNLİK mahallesi, YALINKAVAK köyü, MERKEZ bucağı, TORUL ilçesi ve GÜMÜŞHANE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :29 olup, Telefon Alan Kodu : 456 dir.GÜVERCİNLİK Karedeniz bölgesindedir.
GÜVERCİNLİK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BODRUM ilçesi ve MUĞLA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :48 olup, Telefon Alan Kodu : 252 dir.GÜVERCİNLİK Ege bölgesindedir.
GÜVERCİNLİK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ELBİSTAN ilçesi ve KAHRAMANMARAŞ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :46 olup, Telefon Alan Kodu : 344 dir.GÜVERCİNLİK Akdeniz bölgesindedir.
GÜVERCİNLİK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KULA ilçesi ve MANİSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :45 olup, Telefon Alan Kodu : 236 dir.GÜVERCİNLİK Ege bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler