Ben bilirim

GÜVENLİ nereye bağlı?, GÜVENLİ nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE TOKAT NİKSAR MERKEZ GÜVENLİ köyü 60 356
TURKIYE KİLİS MERKEZ MERKEZ GÜVENLİ köyü 79 348
TURKIYE BURDUR ÇELTİKÇİ MERKEZ GÜVENLİ köyü 15 248
TURKIYE ÇORUM MERKEZ MERKEZ GÜVENLİ köyü 19 364
TURKIYE GİRESUN DOĞANKENT MERKEZ GÜVENLİK köyü 28 454
TURKIYE AĞRI MERKEZ MERKEZ GÜVENLİ köyü 4 472
TURKIYE ANTALYA MURATPAŞA MERKEZ MERKEZ 7 242
TURKIYE SİVAS DİVRİĞİ GEDİKBAŞI GEDİKBAŞI B.M 58 346
TURKIYE SAMSUN LADİK MERKEZ MERKEZ 55 362
TURKIYE ORDU MESUDİYE MERKEZ MERKEZ 52 452
TURKIYE ŞANLIURFA SİVEREK MERKEZ MERKEZ 63 414
TURKIYE ŞANLIURFA SİVEREK MERKEZ MERKEZ 63 414
TURKIYE KASTAMONU CİDE MERKEZ KAYAARDI 37 366
TURKIYE HAKKARİ YÜKSEKOVA ESENDERE ESENDERE 30 438
TURKIYE HAKKARİ ŞEMDİNLİ MERKEZ ÇATALCA 30 438
TURKIYE MARDİN NUSAYBİN MERKEZ MERKEZ 47 482
TURKIYE BURSA GEMLİK MERKEZ MERKEZ 16 224
TURKIYE ERZURUM NARMAN MERKEZ MERKEZ 25 442
TURKIYE BİTLİS MUTKİ KAVAKBAŞI BOZBURUN 13 434
TURKIYE BİTLİS TATVAN YELKENLİ UNCULAR 13 434
GÜVENLİ Nereye bağlı

GÜVENLİ Nerede

GÜVENLİ Ne tarafta

GÜVENLİ Hangi Bölgede


GÜVENLİ köyü, MERKEZ bucağı, NİKSAR ilçesi ve TOKAT şehrine bağlı bir köydür. Plakası :60 olup, Telefon Alan Kodu : 356 dir. GÜVENLİ Karedeniz bölgesindedir.
GÜVENLİ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve KİLİS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :79 olup, Telefon Alan Kodu : 348 dir. GÜVENLİ Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
GÜVENLİ köyü, MERKEZ bucağı, ÇELTİKÇİ ilçesi ve BURDUR şehrine bağlı bir köydür. Plakası :15 olup, Telefon Alan Kodu : 248 dir. GÜVENLİ Akdeniz bölgesindedir.
GÜVENLİ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve ÇORUM şehrine bağlı bir köydür. Plakası :19 olup, Telefon Alan Kodu : 364 dir. GÜVENLİ Karedeniz bölgesindedir.
GÜVENLİ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve AĞRI şehrine bağlı bir köydür. Plakası :4 olup, Telefon Alan Kodu : 472 dir. GÜVENLİ Doğu Anadolu bölgesindedir.
GÜVENLİ mahallesi, GEDİKBAŞI B.M köyü, GEDİKBAŞI bucağı, DİVRİĞİ ilçesi ve SİVAS şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir.GÜVENLİ İç Anadolu bölgesindedir.
GÜVENLİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, LADİK ilçesi ve SAMSUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :55 olup, Telefon Alan Kodu : 362 dir.GÜVENLİ Karedeniz bölgesindedir.
GÜVENLİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MESUDİYE ilçesi ve ORDU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :52 olup, Telefon Alan Kodu : 452 dir.GÜVENLİ Karedeniz bölgesindedir.
GÜVENLİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SİVEREK ilçesi ve ŞANLIURFA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :63 olup, Telefon Alan Kodu : 414 dir.GÜVENLİ Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
GÜVENLİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SİVEREK ilçesi ve ŞANLIURFA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :63 olup, Telefon Alan Kodu : 414 dir.GÜVENLİ Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
GÜVENLİ mahallesi, KAYAARDI köyü, MERKEZ bucağı, CİDE ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir.GÜVENLİ Karedeniz bölgesindedir.
GÜVENLİ mahallesi, ESENDERE köyü, ESENDERE bucağı, YÜKSEKOVA ilçesi ve HAKKARİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :30 olup, Telefon Alan Kodu : 438 dir.GÜVENLİ Doğu Anadolu bölgesindedir.
GÜVENLİ mahallesi, ÇATALCA köyü, MERKEZ bucağı, ŞEMDİNLİ ilçesi ve HAKKARİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :30 olup, Telefon Alan Kodu : 438 dir.GÜVENLİ Doğu Anadolu bölgesindedir.
GÜVENLİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, NUSAYBİN ilçesi ve MARDİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :47 olup, Telefon Alan Kodu : 482 dir.GÜVENLİ Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
GÜVENLİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, GEMLİK ilçesi ve BURSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :16 olup, Telefon Alan Kodu : 224 dir.GÜVENLİ Marmara bölgesindedir.
GÜVENLİ mahallesi, BOZBURUN köyü, KAVAKBAŞI bucağı, MUTKİ ilçesi ve BİTLİS şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :13 olup, Telefon Alan Kodu : 434 dir.GÜVENLİ Doğu Anadolu bölgesindedir.
GÜVENLİ mahallesi, UNCULAR köyü, YELKENLİ bucağı, TATVAN ilçesi ve BİTLİS şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :13 olup, Telefon Alan Kodu : 434 dir.GÜVENLİ Doğu Anadolu bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler