Ben bilirim

GÜRSU nereye bağlı?, GÜRSU nerede?

GÜRSU nereye bağlı, GÜRSU nerede? GÜRSU köyü, MERKEZ bucağı, TAŞOVA ilçesi ve AMASYA şehrine bağlıdır. GÜRSU köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE BURSA GÜRSU ilçesi 16 224
TURKIYE RİZE FINDIKLI MERKEZ GÜRSU köyü 53 464
TURKIYE ŞIRNAK CİZRE DİCLE GÜRSU köyü 73 486
TURKIYE AFYONKARAHİSAR SANDIKLI MERKEZ GÜRSU köyü 3 272
TURKIYE AMASYA TAŞOVA MERKEZ GÜRSU köyü 5 358
TURKIYE ANTALYA KONYAALTI MERKEZ MERKEZ 7 242
TURKIYE DENİZLİ ÇAMELİ MERKEZ MERKEZ 20 258
TURKIYE KONYA TUZLUKÇU MERKEZ MERKEZ 42 332
TURKIYE MANİSA ALAŞEHİR MERKEZ MERKEZ 45 236
TURKIYE KÜTAHYA GEDİZ MERKEZ GÜRLEK 43 274
TURKIYE GAZİANTEP OĞUZELİ MERKEZ MERKEZ 27 342
TURKIYE ARTVİN YUSUFELİ SARIGÖL TAŞKIRAN B.M 8 466
TURKIYE ANTALYA KAŞ MERKEZ MERKEZ 7 242
TURKIYE ANTALYA KAŞ MERKEZ MERKEZ 7 242

GÜRSU ilçesine bağlı bucaklar
MERKEZ
GÜRSU ilçesine bağlı köyler
MERKEZ
GÜRSU nerede - harita üzerindeki konumuGÜRSU Nereye bağlı

GÜRSU Nerede

GÜRSU Ne tarafta

GÜRSU Hangi Bölgede


GÜRSU ilçesi, BURSA şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :16 olup, Telefon Alan Kodu : 224 dir. GÜRSU Marmara bölgesindedir.
GÜRSU köyü, MERKEZ bucağı, FINDIKLI ilçesi ve RİZE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :53 olup, Telefon Alan Kodu : 464 dir. GÜRSU Karedeniz bölgesindedir.
GÜRSU köyü, DİCLE bucağı, CİZRE ilçesi ve ŞIRNAK şehrine bağlı bir köydür. Plakası :73 olup, Telefon Alan Kodu : 486 dir. GÜRSU Doğu Anadolu bölgesindedir.
GÜRSU köyü, MERKEZ bucağı, SANDIKLI ilçesi ve AFYONKARAHİSAR şehrine bağlı bir köydür. Plakası :3 olup, Telefon Alan Kodu : 272 dir. GÜRSU Ege bölgesindedir.
GÜRSU köyü, MERKEZ bucağı, TAŞOVA ilçesi ve AMASYA şehrine bağlı bir köydür. Plakası :5 olup, Telefon Alan Kodu : 358 dir. GÜRSU Karedeniz bölgesindedir.
GÜRSU mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KONYAALTI ilçesi ve ANTALYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :7 olup, Telefon Alan Kodu : 242 dir.GÜRSU Akdeniz bölgesindedir.
GÜRSU mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÇAMELİ ilçesi ve DENİZLİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :20 olup, Telefon Alan Kodu : 258 dir.GÜRSU Ege bölgesindedir.
GÜRSU mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, TUZLUKÇU ilçesi ve KONYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :42 olup, Telefon Alan Kodu : 332 dir.GÜRSU İç Anadolu bölgesindedir.
GÜRSU mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ALAŞEHİR ilçesi ve MANİSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :45 olup, Telefon Alan Kodu : 236 dir.GÜRSU Ege bölgesindedir.
GÜRSU mahallesi, GÜRLEK köyü, MERKEZ bucağı, GEDİZ ilçesi ve KÜTAHYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :43 olup, Telefon Alan Kodu : 274 dir.GÜRSU Ege bölgesindedir.
GÜRSU mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, OĞUZELİ ilçesi ve GAZİANTEP şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :27 olup, Telefon Alan Kodu : 342 dir.GÜRSU Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
GÜRSU mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KAŞ ilçesi ve ANTALYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :7 olup, Telefon Alan Kodu : 242 dir.GÜRSU Akdeniz bölgesindedir.
GÜRSU mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KAŞ ilçesi ve ANTALYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :7 olup, Telefon Alan Kodu : 242 dir.GÜRSU Akdeniz bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 0

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler