Ben bilirim

GÜRBÜZLER nereye bağlı?, GÜRBÜZLER nerede?

GÜRBÜZLER nereye bağlı, GÜRBÜZLER nerede? GÜRBÜZLER köyü, MERKEZ bucağı, SELİM ilçesi ve KARS şehrine bağlıdır. GÜRBÜZLER köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE TUNCELİ MERKEZ KOCAKOÇ GÜRBÜZLER köyü 62 428
TURKIYE ZONGULDAK DEVREK MERKEZ GÜRBÜZLER köyü 67 372
TURKIYE KARS SELİM MERKEZ GÜRBÜZLER köyü 36 474
GÜRBÜZLER Nereye bağlı

GÜRBÜZLER Nerede

GÜRBÜZLER Ne tarafta

GÜRBÜZLER Hangi Bölgede


GÜRBÜZLER köyü, KOCAKOÇ bucağı, MERKEZ ilçesi ve TUNCELİ şehrine bağlı bir köydür. Plakası :62 olup, Telefon Alan Kodu : 428 dir. GÜRBÜZLER Doğu Anadolu bölgesindedir.
GÜRBÜZLER köyü, MERKEZ bucağı, DEVREK ilçesi ve ZONGULDAK şehrine bağlı bir köydür. Plakası :67 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir. GÜRBÜZLER Karedeniz bölgesindedir.
GÜRBÜZLER köyü, MERKEZ bucağı, SELİM ilçesi ve KARS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :36 olup, Telefon Alan Kodu : 474 dir. GÜRBÜZLER Doğu Anadolu bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler