Ben bilirim

GÜNYURDU nereye bağlı?, GÜNYURDU nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE MUŞ BULANIK MERKEZ GÜNYURDU köyü 49 436
TURKIYE ŞIRNAK GÜÇLÜKONAK FINDIK DÜĞÜNYURDU köyü 73 486
TURKIYE BİLECİK PAZARYERİ MERKEZ GÜNYURDU köyü 11 228
TURKIYE SİVAS GÜRÜN KONAKPINAR KARADORUK 58 346
TURKIYE HATAY İSKENDERUN MERKEZ MERKEZ 31 326
TURKIYE MARDİN NUSAYBİN MERKEZ MERKEZ 47 482
TURKIYE MERSİN TARSUS MERKEZ MERKEZ 33 324
GÜNYURDU Nereye bağlı

GÜNYURDU Nerede

GÜNYURDU Ne tarafta

GÜNYURDU Hangi Bölgede


GÜNYURDU köyü, MERKEZ bucağı, BULANIK ilçesi ve MUŞ şehrine bağlı bir köydür. Plakası :49 olup, Telefon Alan Kodu : 436 dir. GÜNYURDU Doğu Anadolu bölgesindedir.
GÜNYURDU köyü, MERKEZ bucağı, PAZARYERİ ilçesi ve BİLECİK şehrine bağlı bir köydür. Plakası :11 olup, Telefon Alan Kodu : 228 dir. GÜNYURDU Marmara bölgesindedir.
GÜNYURDU mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, NUSAYBİN ilçesi ve MARDİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :47 olup, Telefon Alan Kodu : 482 dir.GÜNYURDU Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
GÜNYURDU mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, TARSUS ilçesi ve MERSİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :33 olup, Telefon Alan Kodu : 324 dir.GÜNYURDU Akdeniz bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler