Ben bilirim

GÜNGÖREN nereye bağlı?, GÜNGÖREN nerede?

GÜNGÖREN nereye bağlı?, GÜNGÖREN nerede?, GÜNGÖREN nerenin ilçesi? GÜNGÖREN ilçesi İSTANBUL ilinin 39 ilçesinden birisidir. GÜNGÖREN ilçesine bağlı bucaklara, köylere ve mahallelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda GÜNGÖREN ilçesinin harita üzerindeki konumunu, GÜNGÖREN ilçesindeki okulları, otelleri, eczaneleri görebilirsiniz. GÜNGÖREN ilçesinin Trafik plaka kodu 34 ve Telefon alan kodu 212 dır.

Aşağıdaki tabloda GÜNGÖREN ismi geçen tüm ilçe, bucak, köy, mahalleleri ve nereye bağlı olduklarını görebilir ve GÜNGÖREN ismindeki yerin; nerenin ilçesi, nerenin köyü ve nerenin mahallesi olduğunu öğrenebilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE İSTANBUL GÜNGÖREN ilçesi 34 212
TURKIYE SİNOP DURAĞAN MERKEZ GÜNGÖREN köyü 57 368
TURKIYE SİVAS SUŞEHRİ GÖKÇEKENT GÜNGÖREN köyü 58 346
TURKIYE YOZGAT SORGUN MERKEZ GÜNGÖREN köyü 66 354
TURKIYE KARABÜK EFLANİ MERKEZ GÜNGÖREN köyü 78 372
TURKIYE ARTVİN ARHAVİ MERKEZ GÜNGÖREN köyü 8 466
TURKIYE BİNGÖL MERKEZ SANCAK GÜNGÖREN köyü 12 426
TURKIYE ERZİNCAN İLİÇ KURUÇAY GÜNGÖREN köyü 24 446
TURKIYE GÜMÜŞHANE MERKEZ YAĞMURDERE GÜNGÖREN köyü 29 456
TURKIYE AĞRI DOĞUBAYAZIT MERKEZ GÜNGÖREN köyü 4 472
TURKIYE KASTAMONU BOZKURT MERKEZ GÜNGÖREN köyü 37 366
TURKIYE İSTANBUL ÇEKMEKÖY MERKEZ MERKEZ 34 212
TURKIYE VAN ÇALDIRAN MERKEZ MERKEZ 65 432
TURKIYE RİZE FINDIKLI MERKEZ SÜMER 53 464
TURKIYE KONYA KADINHANI MERKEZ MERKEZ 42 332
TURKIYE MARDİN MİDYAT MERKEZ MERKEZ 47 482
TURKIYE MARDİN KIZILTEPE MERKEZ MERKEZ 47 482
TURKIYE MALATYA ARGUVAN MERKEZ MERKEZ 44 422
TURKIYE GÜMÜŞHANE MERKEZ YAĞMURDERE GÜNGÖREN 29 456
TURKIYE MERSİN ANAMUR MERKEZ MERKEZ 33 324
TURKIYE GAZİANTEP İSLAHİYE MERKEZ MERKEZ 27 342
TURKIYE BURSA NİLÜFER MERKEZ MERKEZ 16 224
TURKIYE AĞRI DOĞUBAYAZIT MERKEZ GÜNGÖREN 4 472

GÜNGÖREN ilçesine bağlı bucaklar
MERKEZ
GÜNGÖREN ilçesine bağlı köyler
MERKEZ
GÜNGÖREN nerede - harita üzerindeki konumuGÜNGÖREN Nereye bağlı

GÜNGÖREN Nerede

GÜNGÖREN Ne tarafta

GÜNGÖREN Hangi Bölgede


GÜNGÖREN ilçesi, İSTANBUL şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :34 olup, Telefon Alan Kodu : 212 dir. GÜNGÖREN Marmara bölgesindedir. GÜNGÖREN İstanbul'un Avrupa yakasındadır.
GÜNGÖREN köyü, MERKEZ bucağı, DURAĞAN ilçesi ve SİNOP şehrine bağlı bir köydür. Plakası :57 olup, Telefon Alan Kodu : 368 dir. GÜNGÖREN Karedeniz bölgesindedir.
GÜNGÖREN köyü, GÖKÇEKENT bucağı, SUŞEHRİ ilçesi ve SİVAS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir. GÜNGÖREN İç Anadolu bölgesindedir.
GÜNGÖREN köyü, MERKEZ bucağı, SORGUN ilçesi ve YOZGAT şehrine bağlı bir köydür. Plakası :66 olup, Telefon Alan Kodu : 354 dir. GÜNGÖREN İç Anadolu bölgesindedir.
GÜNGÖREN köyü, MERKEZ bucağı, EFLANİ ilçesi ve KARABÜK şehrine bağlı bir köydür. Plakası :78 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir. GÜNGÖREN Karedeniz bölgesindedir.
GÜNGÖREN köyü, MERKEZ bucağı, ARHAVİ ilçesi ve ARTVİN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :8 olup, Telefon Alan Kodu : 466 dir. GÜNGÖREN Karedeniz bölgesindedir.
GÜNGÖREN köyü, SANCAK bucağı, MERKEZ ilçesi ve BİNGÖL şehrine bağlı bir köydür. Plakası :12 olup, Telefon Alan Kodu : 426 dir. GÜNGÖREN Doğu Anadolu bölgesindedir.
GÜNGÖREN köyü, KURUÇAY bucağı, İLİÇ ilçesi ve ERZİNCAN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :24 olup, Telefon Alan Kodu : 446 dir. GÜNGÖREN Doğu Anadolu bölgesindedir.
GÜNGÖREN köyü, YAĞMURDERE bucağı, MERKEZ ilçesi ve GÜMÜŞHANE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :29 olup, Telefon Alan Kodu : 456 dir. GÜNGÖREN Karedeniz bölgesindedir.
GÜNGÖREN köyü, MERKEZ bucağı, DOĞUBAYAZIT ilçesi ve AĞRI şehrine bağlı bir köydür. Plakası :4 olup, Telefon Alan Kodu : 472 dir. GÜNGÖREN Doğu Anadolu bölgesindedir.
GÜNGÖREN köyü, MERKEZ bucağı, BOZKURT ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir köydür. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir. GÜNGÖREN Karedeniz bölgesindedir.
GÜNGÖREN mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÇEKMEKÖY ilçesi ve İSTANBUL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :34 olup, Telefon Alan Kodu : 212 dir.GÜNGÖREN Marmara bölgesindedir.
GÜNGÖREN mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÇALDIRAN ilçesi ve VAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :65 olup, Telefon Alan Kodu : 432 dir.GÜNGÖREN Doğu Anadolu bölgesindedir.
GÜNGÖREN mahallesi, SÜMER köyü, MERKEZ bucağı, FINDIKLI ilçesi ve RİZE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :53 olup, Telefon Alan Kodu : 464 dir.GÜNGÖREN Karedeniz bölgesindedir.
GÜNGÖREN mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KADINHANI ilçesi ve KONYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :42 olup, Telefon Alan Kodu : 332 dir.GÜNGÖREN İç Anadolu bölgesindedir.
GÜNGÖREN mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MİDYAT ilçesi ve MARDİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :47 olup, Telefon Alan Kodu : 482 dir.GÜNGÖREN Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
GÜNGÖREN mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KIZILTEPE ilçesi ve MARDİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :47 olup, Telefon Alan Kodu : 482 dir.GÜNGÖREN Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
GÜNGÖREN mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ARGUVAN ilçesi ve MALATYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :44 olup, Telefon Alan Kodu : 422 dir.GÜNGÖREN Doğu Anadolu bölgesindedir.
GÜNGÖREN köyü, YAĞMURDERE bucağı, MERKEZ ilçesi ve GÜMÜŞHANE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :29 olup, Telefon Alan Kodu : 456 dir. GÜNGÖREN Karedeniz bölgesindedir.
GÜNGÖREN mahallesi, GÜNGÖREN köyü, YAĞMURDERE bucağı, MERKEZ ilçesi ve GÜMÜŞHANE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :29 olup, Telefon Alan Kodu : 456 dir.GÜNGÖREN Karedeniz bölgesindedir.
GÜNGÖREN mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ANAMUR ilçesi ve MERSİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :33 olup, Telefon Alan Kodu : 324 dir.GÜNGÖREN Akdeniz bölgesindedir.
GÜNGÖREN mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, İSLAHİYE ilçesi ve GAZİANTEP şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :27 olup, Telefon Alan Kodu : 342 dir.GÜNGÖREN Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
GÜNGÖREN mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, NİLÜFER ilçesi ve BURSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :16 olup, Telefon Alan Kodu : 224 dir.GÜNGÖREN Marmara bölgesindedir.
GÜNGÖREN köyü, MERKEZ bucağı, DOĞUBAYAZIT ilçesi ve AĞRI şehrine bağlı bir köydür. Plakası :4 olup, Telefon Alan Kodu : 472 dir. GÜNGÖREN Doğu Anadolu bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 0

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler