Ben bilirim

GÜMÜŞOVA nereye bağlı?, GÜMÜŞOVA nerede?

GÜMÜŞOVA nereye bağlı?, GÜMÜŞOVA nerede?, GÜMÜŞOVA nerenin ilçesi? GÜMÜŞOVA ilçesi DÜZCE ilinin 8 ilçesinden birisidir. GÜMÜŞOVA ilçesine bağlı bucaklara, köylere ve mahallelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda GÜMÜŞOVA ilçesinin harita üzerindeki konumunu, GÜMÜŞOVA ilçesindeki okulları, otelleri, eczaneleri görebilirsiniz. GÜMÜŞOVA ilçesinin Trafik plaka kodu 81 ve Telefon alan kodu 380 dır.

Aşağıdaki tabloda GÜMÜŞOVA ismi geçen tüm ilçe, bucak, köy, mahalleleri ve nereye bağlı olduklarını görebilir ve GÜMÜŞOVA ismindeki yerin; nerenin ilçesi, nerenin köyü ve nerenin mahallesi olduğunu öğrenebilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE DÜZCE GÜMÜŞOVA ilçesi 81 380
TURKIYE SİVAS MERKEZ KARAÇAYIR GÜMÜŞDERE 58 346

GÜMÜŞOVA nerede - harita üzerindeki konumuGÜMÜŞOVA Nereye bağlı

GÜMÜŞOVA Nerede

GÜMÜŞOVA Ne tarafta

GÜMÜŞOVA Hangi Bölgede


GÜMÜŞOVA ilçesi, DÜZCE şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :81 olup, Telefon Alan Kodu : 380 dir. GÜMÜŞOVA Karedeniz bölgesindedir.
GÜMÜŞOVA mahallesi, GÜMÜŞDERE köyü, KARAÇAYIR bucağı, MERKEZ ilçesi ve SİVAS şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir.GÜMÜŞOVA İç Anadolu bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 0

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler