Ben bilirim

GÜMÜŞKAVAK nereye bağlı?, GÜMÜŞKAVAK nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleSk/Cad.Trafik KoduAlan Kodu
TURKIYE ARDAHAN POSOF BİNBAŞIEMİNBEY GÜMÜŞKAVAK köyü 75 478
TURKIYE YOZGAT SORGUN MERKEZ BAHADIN 66 354
TURKIYE ANTALYA ALANYA MERKEZ MERKEZ 7 242
GÜMÜŞKAVAK Nereye bağlı

GÜMÜŞKAVAK Nerede

GÜMÜŞKAVAK Ne tarafta

GÜMÜŞKAVAK Hangi Bölgede


GÜMÜŞKAVAK köyü, BİNBAŞIEMİNBEY bucağı, POSOF ilçesi ve ARDAHAN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :75 olup, Telefon Alan Kodu : 478 dir. GÜMÜŞKAVAK 12928 bölgesindedir.
GÜMÜŞKAVAK mahallesi, BAHADIN köyü, MERKEZ bucağı, SORGUN ilçesi ve YOZGAT şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :66 olup, Telefon Alan Kodu : 354 dir.GÜMÜŞKAVAK 7671 bölgesindedir.
GÜMÜŞKAVAK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ALANYA ilçesi ve ANTALYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :7 olup, Telefon Alan Kodu : 242 dir.GÜMÜŞKAVAK 39577 bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler