Ben bilirim

GÖZÜBÜYÜK nereye bağlı?, GÖZÜBÜYÜK nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE ÇORUM LAÇİN MERKEZ GÖZÜBÜYÜK köyü 19 364
TURKIYE OSMANİYE KADİRLİ MERKEZ ÇİĞDEMLİ 80 328
TURKIYE ÇORUM MERKEZ MERKEZ KIRKDİLİM 19 364
TURKIYE BİNGÖL SOLHAN MERKEZ MUTLUCA 12 426
TURKIYE ANTALYA ALANYA MERKEZ MERKEZ 7 242
GÖZÜBÜYÜK Nereye bağlı

GÖZÜBÜYÜK Nerede

GÖZÜBÜYÜK Ne tarafta

GÖZÜBÜYÜK Hangi Bölgede


GÖZÜBÜYÜK köyü, MERKEZ bucağı, LAÇİN ilçesi ve ÇORUM şehrine bağlı bir köydür. Plakası :19 olup, Telefon Alan Kodu : 364 dir. GÖZÜBÜYÜK Karedeniz bölgesindedir.
GÖZÜBÜYÜK mahallesi, KIRKDİLİM köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve ÇORUM şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :19 olup, Telefon Alan Kodu : 364 dir.GÖZÜBÜYÜK Karedeniz bölgesindedir.
GÖZÜBÜYÜK mahallesi, MUTLUCA köyü, MERKEZ bucağı, SOLHAN ilçesi ve BİNGÖL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :12 olup, Telefon Alan Kodu : 426 dir.GÖZÜBÜYÜK Doğu Anadolu bölgesindedir.
GÖZÜBÜYÜK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ALANYA ilçesi ve ANTALYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :7 olup, Telefon Alan Kodu : 242 dir.GÖZÜBÜYÜK Akdeniz bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler