Ben bilirim

GÖYNÜK nereye bağlı?, GÖYNÜK nerede?

GÖYNÜK nereye bağlı?, GÖYNÜK nerede?, GÖYNÜK nerenin ilçesi? GÖYNÜK ilçesi BOLU ilinin 9 ilçesinden birisidir. GÖYNÜK ilçesine bağlı bucaklara, köylere ve mahallelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda GÖYNÜK ilçesinin harita üzerindeki konumunu, GÖYNÜK ilçesindeki okulları, otelleri, eczaneleri görebilirsiniz. GÖYNÜK ilçesinin Trafik plaka kodu 14 ve Telefon alan kodu 374 dır.

Aşağıdaki tabloda GÖYNÜK ismi geçen tüm ilçe, bucak, köy, mahalleleri ve nereye bağlı olduklarını görebilir ve GÖYNÜK ismindeki yerin; nerenin ilçesi, nerenin köyü ve nerenin mahallesi olduğunu öğrenebilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE BOLU GÖYNÜK ilçesi 14 374
TURKIYE BİNGÖL KARLIOVA GÖYNÜK bucağı 12 426
TURKIYE NEVŞEHİR AVANOS ÖZKONAK GÖYNÜK köyü 50 384
TURKIYE SİNOP SARAYDÜZÜ MERKEZ GÖYNÜKÖREN köyü 57 368
TURKIYE ZONGULDAK ÇAYCUMA HİSARÖNÜ YUKARIGÖYNÜK köyü 67 372
TURKIYE AKSARAY AĞAÇÖREN MERKEZ GÖYNÜK köyü 68 382
TURKIYE BİNGÖL KARLIOVA GÖYNÜK GÖYNÜK köyü 12 426
TURKIYE BOLU GEREDE MERKEZ GÖYNÜKÖREN köyü 14 374
TURKIYE ÇANKIRI BAYRAMÖREN MERKEZ GÖYNÜKÖREN köyü 18 376
TURKIYE ÇANKIRI ÇERKEŞ MERKEZ GÖYNÜKÇUKURU köyü 18 376
TURKIYE AFYONKARAHİSAR ÇOBANLAR MERKEZ GÖYNÜK köyü 3 272
TURKIYE KASTAMONU ABANA MERKEZ GÖYNÜKLER köyü 37 366
TURKIYE KASTAMONU DEVREKANİ MERKEZ GÖYNÜKÖREN köyü 37 366
TURKIYE KÜTAHYA MERKEZ MERKEZ GÖYNÜKÖREN köyü 43 274
TURKIYE KÜTAHYA ASLANAPA MERKEZ GÖYNÜKÖREN köyü 43 274
TURKIYE KÜTAHYA GEDİZ MERKEZ GÖYNÜK köyü 43 274
TURKIYE KÜTAHYA GEDİZ MERKEZ GÖYNÜKÖREN köyü 43 274
TURKIYE BARTIN AMASRA MERKEZ ALİOBASI 74 378
TURKIYE SİVAS SUŞEHRİ GÖKÇEKENT KALE 58 346
TURKIYE KASTAMONU TAŞKÖPRÜ MERKEZ KAYADİBİ 37 366
TURKIYE KASTAMONU DADAY MERKEZ ÇAMLIBEL 37 366
TURKIYE KASTAMONU ABANA MERKEZ GÖYNÜKLER 37 366
TURKIYE KONYA HADİM MERKEZ MERKEZ 42 332
TURKIYE KASTAMONU ARAÇ MERKEZ ULUCAK 37 366
TURKIYE KAHRAMANMARAŞ PAZARCIK MERKEZ MERKEZ 46 344
TURKIYE KAHRAMANMARAŞ GÖKSUN MERKEZ MERKEZ 46 344
TURKIYE KÜTAHYA GEDİZ MERKEZ GÖYNÜKÖREN 43 274
TURKIYE KÜTAHYA MERKEZ MERKEZ GÖYNÜKÖREN 43 274
TURKIYE KASTAMONU BOZKURT MERKEZ MAMATLAR 37 366
TURKIYE ÇORUM BAYAT MERKEZ TEVEKLİ 19 364
TURKIYE BURSA ORHANELİ MERKEZ MERKEZ 16 224
TURKIYE BURSA MUDANYA MERKEZ MERKEZ 16 224
TURKIYE ANTALYA KEMER MERKEZ MERKEZ 7 242
TURKIYE ANTALYA KEMER MERKEZ MERKEZ 7 242

GÖYNÜK ilçesine bağlı bucaklar
MERKEZ
GÖYNÜK ilçesine bağlı mahalleler
AKÇAALAN MERKEZ AKSAKLAR MERKEZ AKTAŞ ALAN MERKEZ ALAN YAYLASI ALANCIK ALTINCILAR ARABACILAR ARIKÇAYIRI MERKEZ AŞAĞI AŞAĞIKINIK MERKEZ(ÇATACIK) AŞAĞIKOZCAĞIZ AYDINLAR AYVATLAR BAYINDIR MERKEZ BEKİRFAKILAR MERKEZ BEKİRLER BOYACILAR MERKEZ BOYALICA BÖLÜCEKOVA MERKEZ BULANIK MERKEZ CAFERLER CONLAR CUMA ÇALICA ÇAMLICA MERKEZ ÇATACIK MERKEZ ÇATAK ÇAYKOL ÇAYLAK MERKEZ ÇEŞME ÇİFTLİK ÇİFTLİK MAH.YAYLASI ÇUBUK MERKEZ DAĞHACILAR MERKEZ DEPO DERE DOĞRUK EKİNCİLER MERKEZ ELMACILAR FAKILAR FINDICAK GAVURLAR PINARI GÖBELLER GÖKÇESARAY MERKEZ GÖKÇESARAY YAYLA EVLERİ GÖLBAŞI GÖLÖZÜ GÖZLER GÜNEYÇALICA MERKEZ GÜRPINAR MERKEZ HACI ABDİ HACIAHMETLER HACIMAHMUT MERKEZ HACIMAHMUT MERKEZ MAH.YAYLASI HALLAR HAPŞANLAR HEBİLLER HİMMETOĞLU MERKEZ HİSARÖZÜ MERKEZ ILICA İBRAHİMÖZÜ MERKEZ KABAKULAK KABAKULAKALTI KABALAR KARAALİLER MERKEZ KARAARDIÇ MERKEZ KARAFAKILAR KARISIKLAR KAŞIKÇIŞEYHLER MERKEZ KAVACIK KAYALIDERE MERKEZ KEPKEBİR KILAVUZLAR YAYLASI KIZILKUYU MERKEZ KİLLER KOZCAĞIZ MERKEZ KOZDERE KÖROĞLU KÖSTEK KÖSTEKLER KÖYÜN KENDİSİ KUMARLAR KUMCUK MERKEZ KURTULUŞ KUYUPINAR MERKEZ MADEN AKSA MANTARLAR MEMECELER MERKEZ MEMECELER YAYLASI MEŞELİ MURATLAR MUSTANLAR MERKEZ NASUHLAR NİĞİT OKÇULAR ORTA OVABOYU ÖRENCİK MERKEZ ÖRENCİK YAYLASI SAFALAR SAFRANLAR SAFRANLARALTI SARILAR MERKEZ SEFERLER SEKİ SİFYANLAR SOFU ALİ SÜNNET MERKEZ ŞABANLAR TEKİRLER MERKEZ TEMBELLER TURGUTLAR UMUTDERE YAĞCILAR YAHYALAR YAPRAKLI YENİ YENİCE YENİKÖY MERKEZ YEŞİLYAZI MERKEZ YÖRÜKLER YUKARIKINIK MERKEZ
GÖYNÜK nerede - harita üzerindeki konumuGÖYNÜK Nereye bağlı

GÖYNÜK Nerede

GÖYNÜK Ne tarafta

GÖYNÜK Hangi Bölgede


GÖYNÜK ilçesi, BOLU şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :14 olup, Telefon Alan Kodu : 374 dir. GÖYNÜK Karedeniz bölgesindedir.
GÖYNÜK bucağı, KARLIOVA ilçesine ve BİNGÖL şehrine bağlı bir bucaktır. Plakası :12 olup, Telefon Alan Kodu : 426 dir.GÖYNÜK Doğu Anadolu bölgesindedir.
GÖYNÜK köyü, ÖZKONAK bucağı, AVANOS ilçesi ve NEVŞEHİR şehrine bağlı bir köydür. Plakası :50 olup, Telefon Alan Kodu : 384 dir. GÖYNÜK İç Anadolu bölgesindedir.
GÖYNÜK köyü, MERKEZ bucağı, AĞAÇÖREN ilçesi ve AKSARAY şehrine bağlı bir köydür. Plakası :68 olup, Telefon Alan Kodu : 382 dir. GÖYNÜK İç Anadolu bölgesindedir.
GÖYNÜK bucağı, KARLIOVA ilçesine ve BİNGÖL şehrine bağlı bir bucaktır. Plakası :12 olup, Telefon Alan Kodu : 426 dir.GÖYNÜK Doğu Anadolu bölgesindedir.
GÖYNÜK köyü, GÖYNÜK bucağı, KARLIOVA ilçesi ve BİNGÖL şehrine bağlı bir köydür. Plakası :12 olup, Telefon Alan Kodu : 426 dir. GÖYNÜK Doğu Anadolu bölgesindedir.
GÖYNÜK köyü, MERKEZ bucağı, ÇOBANLAR ilçesi ve AFYONKARAHİSAR şehrine bağlı bir köydür. Plakası :3 olup, Telefon Alan Kodu : 272 dir. GÖYNÜK Ege bölgesindedir.
GÖYNÜK köyü, MERKEZ bucağı, GEDİZ ilçesi ve KÜTAHYA şehrine bağlı bir köydür. Plakası :43 olup, Telefon Alan Kodu : 274 dir. GÖYNÜK Ege bölgesindedir.
GÖYNÜK mahallesi, ALİOBASI köyü, MERKEZ bucağı, AMASRA ilçesi ve BARTIN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :74 olup, Telefon Alan Kodu : 378 dir.GÖYNÜK Karedeniz bölgesindedir.
GÖYNÜK mahallesi, KALE köyü, GÖKÇEKENT bucağı, SUŞEHRİ ilçesi ve SİVAS şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir.GÖYNÜK İç Anadolu bölgesindedir.
GÖYNÜK mahallesi, KAYADİBİ köyü, MERKEZ bucağı, TAŞKÖPRÜ ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir.GÖYNÜK Karedeniz bölgesindedir.
GÖYNÜK mahallesi, ÇAMLIBEL köyü, MERKEZ bucağı, DADAY ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir.GÖYNÜK Karedeniz bölgesindedir.
GÖYNÜK mahallesi, ULUCAK köyü, MERKEZ bucağı, ARAÇ ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir.GÖYNÜK Karedeniz bölgesindedir.
GÖYNÜK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, PAZARCIK ilçesi ve KAHRAMANMARAŞ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :46 olup, Telefon Alan Kodu : 344 dir.GÖYNÜK Akdeniz bölgesindedir.
GÖYNÜK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, GÖKSUN ilçesi ve KAHRAMANMARAŞ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :46 olup, Telefon Alan Kodu : 344 dir.GÖYNÜK Akdeniz bölgesindedir.
GÖYNÜK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KEMER ilçesi ve ANTALYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :7 olup, Telefon Alan Kodu : 242 dir.GÖYNÜK Akdeniz bölgesindedir.
GÖYNÜK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KEMER ilçesi ve ANTALYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :7 olup, Telefon Alan Kodu : 242 dir.GÖYNÜK Akdeniz bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 0

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler