Ben bilirim

GÖRGÜ nereye bağlı?, GÖRGÜ nerede?

GÖRGÜ nereye bağlı, GÖRGÜ nerede? GÖRGÜ köyü, MERKEZ bucağı, VARTO ilçesi ve MUŞ şehrine bağlıdır. GÖRGÜ köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleSk/Cad.Trafik KoduAlan Kodu
TURKIYE MUŞ VARTO MERKEZ GÖRGÜ köyü 49 436
TURKIYE ELAZIĞ SİVRİCE GÖZELİ GÖRGÜLÜ köyü 23 424
TURKIYE SİVAS DİVRİĞİ MERKEZ KARAKALE 58 346
TURKIYE TRABZON HAYRAT MERKEZ MERKEZ 61 462
TURKIYE ISPARTA YALVAÇ MERKEZ MERKEZ 32 246
TURKIYE ISPARTA YALVAÇ MERKEZ MERKEZ 32 246
TURKIYE ISPARTA YALVAÇ MERKEZ MERKEZ 32 246
TURKIYE MALATYA YEŞİLYURT MERKEZ MERKEZ 44 422
TURKIYE ARTVİN YUSUFELİ MERKEZ KINALIÇAM 8 466
GÖRGÜ Nereye bağlı

GÖRGÜ Nerede

GÖRGÜ Ne tarafta

GÖRGÜ Hangi Bölgede


GÖRGÜ köyü, MERKEZ bucağı, VARTO ilçesi ve MUŞ şehrine bağlı bir köydür. Plakası :49 olup, Telefon Alan Kodu : 436 dir. GÖRGÜ 22106 bölgesindedir.
GÖRGÜ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, YEŞİLYURT ilçesi ve MALATYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :44 olup, Telefon Alan Kodu : 422 dir.GÖRGÜ 22296 bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler