Ben bilirim

GÖLYAKA nereye bağlı?, GÖLYAKA nerede?

GÖLYAKA nereye bağlı?, GÖLYAKA nerede?, GÖLYAKA nerenin ilçesi? GÖLYAKA ilçesi DÜZCE ilinin 8 ilçesinden birisidir. GÖLYAKA ilçesine bağlı bucaklara, köylere ve mahallelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda GÖLYAKA ilçesinin harita üzerindeki konumunu, GÖLYAKA ilçesindeki okulları, otelleri, eczaneleri görebilirsiniz. GÖLYAKA ilçesinin Trafik plaka kodu 81 ve Telefon alan kodu 380 dır.

Aşağıdaki tabloda GÖLYAKA ismi geçen tüm ilçe, bucak, köy, mahalleleri ve nereye bağlı olduklarını görebilir ve GÖLYAKA ismindeki yerin; nerenin ilçesi, nerenin köyü ve nerenin mahallesi olduğunu öğrenebilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE DÜZCE GÖLYAKA ilçesi 81 380
TURKIYE KONYA ILGIN MERKEZ MERKEZ 42 332
TURKIYE KONYA BEYŞEHİR MERKEZ MERKEZ 42 332
TURKIYE MUĞLA MİLAS MERKEZ MERKEZ 48 252
TURKIYE BURSA ORHANGAZİ MERKEZ MERKEZ 16 224
TURKIYE BALIKESİR BANDIRMA MERKEZ MERKEZ 10 266

GÖLYAKA nerede - harita üzerindeki konumuGÖLYAKA Nereye bağlı

GÖLYAKA Nerede

GÖLYAKA Ne tarafta

GÖLYAKA Hangi Bölgede


GÖLYAKA ilçesi, DÜZCE şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :81 olup, Telefon Alan Kodu : 380 dir. GÖLYAKA Karedeniz bölgesindedir.
GÖLYAKA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ILGIN ilçesi ve KONYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :42 olup, Telefon Alan Kodu : 332 dir.GÖLYAKA İç Anadolu bölgesindedir.
GÖLYAKA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BEYŞEHİR ilçesi ve KONYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :42 olup, Telefon Alan Kodu : 332 dir.GÖLYAKA İç Anadolu bölgesindedir.
GÖLYAKA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MİLAS ilçesi ve MUĞLA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :48 olup, Telefon Alan Kodu : 252 dir.GÖLYAKA Ege bölgesindedir.
GÖLYAKA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ORHANGAZİ ilçesi ve BURSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :16 olup, Telefon Alan Kodu : 224 dir.GÖLYAKA Marmara bölgesindedir.
GÖLYAKA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BANDIRMA ilçesi ve BALIKESİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :10 olup, Telefon Alan Kodu : 266 dir.GÖLYAKA Marmara bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 0

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler