Ben bilirim

GÖKTAŞ nereye bağlı?, GÖKTAŞ nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE KIRIKKALE KESKİN MERKEZ GÖKTAŞ köyü 71 318
TURKIYE IĞDIR TUZLUCA MERKEZ GÖKTAŞ köyü 76 476
TURKIYE KİLİS MERKEZ MERKEZ GÖKTAŞ köyü 79 348
TURKIYE ERZİNCAN TERCAN MERKEZ GÖKTAŞ köyü 24 446
TURKIYE KASTAMONU AZDAVAY MERKEZ GÖKTAŞ köyü 37 366
TURKIYE BATMAN BEŞİRİ BEŞPINAR DOĞANPAZARI 72 488
TURKIYE ŞANLIURFA HARRAN MERKEZ MERKEZ 63 414
TURKIYE SİVAS KANGAL ALACAHAN KARACAÖREN 58 346
TURKIYE ISPARTA EĞİRDİR MERKEZ MERKEZ 32 246
TURKIYE KASTAMONU AZDAVAY MERKEZ BAŞÖREN 37 366
TURKIYE KASTAMONU AZDAVAY MERKEZ GÖKTAŞ 37 366
TURKIYE KASTAMONU MERKEZ KUZYAKA KARAÇOMAK 37 366
TURKIYE MARDİN DERİK MERKEZ MERKEZ 47 482
TURKIYE MANİSA SOMA MERKEZ MERKEZ 45 236
TURKIYE MERSİN ANAMUR MERKEZ MERKEZ 33 324
TURKIYE ADIYAMAN MERKEZ AKPINAR UĞURCA 2 416
TURKIYE MANİSA ŞEHZADELER MERKEZ MERKEZ 45 236
GÖKTAŞ Nereye bağlı

GÖKTAŞ Nerede

GÖKTAŞ Ne tarafta

GÖKTAŞ Hangi Bölgede


GÖKTAŞ köyü, MERKEZ bucağı, KESKİN ilçesi ve KIRIKKALE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :71 olup, Telefon Alan Kodu : 318 dir. GÖKTAŞ İç Anadolu bölgesindedir.
GÖKTAŞ köyü, MERKEZ bucağı, TUZLUCA ilçesi ve IĞDIR şehrine bağlı bir köydür. Plakası :76 olup, Telefon Alan Kodu : 476 dir. GÖKTAŞ Doğu Anadolu bölgesindedir.
GÖKTAŞ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve KİLİS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :79 olup, Telefon Alan Kodu : 348 dir. GÖKTAŞ Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
GÖKTAŞ köyü, MERKEZ bucağı, TERCAN ilçesi ve ERZİNCAN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :24 olup, Telefon Alan Kodu : 446 dir. GÖKTAŞ Doğu Anadolu bölgesindedir.
GÖKTAŞ köyü, MERKEZ bucağı, AZDAVAY ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir köydür. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir. GÖKTAŞ Karedeniz bölgesindedir.
GÖKTAŞ mahallesi, DOĞANPAZARI köyü, BEŞPINAR bucağı, BEŞİRİ ilçesi ve BATMAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :72 olup, Telefon Alan Kodu : 488 dir.GÖKTAŞ Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
GÖKTAŞ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, HARRAN ilçesi ve ŞANLIURFA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :63 olup, Telefon Alan Kodu : 414 dir.GÖKTAŞ Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
GÖKTAŞ mahallesi, KARACAÖREN köyü, ALACAHAN bucağı, KANGAL ilçesi ve SİVAS şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir.GÖKTAŞ İç Anadolu bölgesindedir.
GÖKTAŞ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, EĞİRDİR ilçesi ve ISPARTA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :32 olup, Telefon Alan Kodu : 246 dir.GÖKTAŞ Akdeniz bölgesindedir.
GÖKTAŞ mahallesi, BAŞÖREN köyü, MERKEZ bucağı, AZDAVAY ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir.GÖKTAŞ Karedeniz bölgesindedir.
GÖKTAŞ köyü, MERKEZ bucağı, AZDAVAY ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir köydür. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir. GÖKTAŞ Karedeniz bölgesindedir.
GÖKTAŞ mahallesi, KARAÇOMAK köyü, KUZYAKA bucağı, MERKEZ ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir.GÖKTAŞ Karedeniz bölgesindedir.
GÖKTAŞ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, DERİK ilçesi ve MARDİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :47 olup, Telefon Alan Kodu : 482 dir.GÖKTAŞ Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
GÖKTAŞ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SOMA ilçesi ve MANİSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :45 olup, Telefon Alan Kodu : 236 dir.GÖKTAŞ Ege bölgesindedir.
GÖKTAŞ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ANAMUR ilçesi ve MERSİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :33 olup, Telefon Alan Kodu : 324 dir.GÖKTAŞ Akdeniz bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler