Ben bilirim

GÖKSU nereye bağlı?, GÖKSU nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE KAHRAMANMARAŞ GÖKSUN ilçesi 46 344
TURKIYE AKSARAY MERKEZ MERKEZ GÖKSÜGÜZEL köyü 68 382
TURKIYE BİNGÖL SOLHAN MERKEZ GÖKSU köyü 12 426
TURKIYE BARTIN ULUS MERKEZ YUKARIDERE 74 378
TURKIYE ANTALYA KEPEZ MERKEZ MERKEZ 7 242
TURKIYE KARAMAN SARIVELİLER GÖKTEPE GÖKTEPE 70 338
TURKIYE KARAMAN SARIVELİLER GÖKTEPE KOÇAŞLI 70 338
TURKIYE SİVAS GEMEREK MERKEZ EĞERCİ 58 346
TURKIYE SAKARYA HENDEK MERKEZ MERKEZ 54 264
TURKIYE ORDU ÇAYBAŞI MERKEZ MERKEZ 52 452
TURKIYE DİYARBAKIR BİSMİL MERKEZ MERKEZ 21 412
TURKIYE KASTAMONU CİDE MERKEZ YENİCE 37 366
TURKIYE İSTANBUL ŞİLE MERKEZ MERKEZ 34 212
TURKIYE İZMİR BUCA MERKEZ MERKEZ 35 232
TURKIYE İSTANBUL BEYKOZ MERKEZ MERKEZ 34 212
TURKIYE MERSİN MUT MERKEZ MERKEZ 33 324
TURKIYE MERSİN MUT MERKEZ MERKEZ 33 324
TURKIYE MERSİN SİLİFKE MERKEZ MERKEZ 33 324
TURKIYE GAZİANTEP ŞEHİTKAMİL MERKEZ MERKEZ 27 342
TURKIYE ERZURUM KARAYAZI MERKEZ MERKEZ 25 442
TURKIYE AĞRI DOĞUBAYAZIT SULUÇEM ÖRMELİ 4 472
TURKIYE ANTALYA KUMLUCA MERKEZ MERKEZ 7 242
TURKIYE ANKARA ETİMESGUT MERKEZ MERKEZ 6 312
GÖKSU Nereye bağlı

GÖKSU Nerede

GÖKSU Ne tarafta

GÖKSU Hangi Bölgede


GÖKSU köyü, MERKEZ bucağı, SOLHAN ilçesi ve BİNGÖL şehrine bağlı bir köydür. Plakası :12 olup, Telefon Alan Kodu : 426 dir. GÖKSU Doğu Anadolu bölgesindedir.
GÖKSU mahallesi, YUKARIDERE köyü, MERKEZ bucağı, ULUS ilçesi ve BARTIN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :74 olup, Telefon Alan Kodu : 378 dir.GÖKSU Karedeniz bölgesindedir.
GÖKSU mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KEPEZ ilçesi ve ANTALYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :7 olup, Telefon Alan Kodu : 242 dir.GÖKSU Akdeniz bölgesindedir.
GÖKSU mahallesi, GÖKTEPE köyü, GÖKTEPE bucağı, SARIVELİLER ilçesi ve KARAMAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :70 olup, Telefon Alan Kodu : 338 dir.GÖKSU İç Anadolu bölgesindedir.
GÖKSU mahallesi, KOÇAŞLI köyü, GÖKTEPE bucağı, SARIVELİLER ilçesi ve KARAMAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :70 olup, Telefon Alan Kodu : 338 dir.GÖKSU İç Anadolu bölgesindedir.
GÖKSU mahallesi, EĞERCİ köyü, MERKEZ bucağı, GEMEREK ilçesi ve SİVAS şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir.GÖKSU İç Anadolu bölgesindedir.
GÖKSU mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, HENDEK ilçesi ve SAKARYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :54 olup, Telefon Alan Kodu : 264 dir.GÖKSU Marmara bölgesindedir.
GÖKSU mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÇAYBAŞI ilçesi ve ORDU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :52 olup, Telefon Alan Kodu : 452 dir.GÖKSU Karedeniz bölgesindedir.
GÖKSU mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BİSMİL ilçesi ve DİYARBAKIR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :21 olup, Telefon Alan Kodu : 412 dir.GÖKSU Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
GÖKSU mahallesi, YENİCE köyü, MERKEZ bucağı, CİDE ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir.GÖKSU Karedeniz bölgesindedir.
GÖKSU mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ŞİLE ilçesi ve İSTANBUL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :34 olup, Telefon Alan Kodu : 212 dir.GÖKSU Marmara bölgesindedir.
GÖKSU mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BUCA ilçesi ve İZMİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :35 olup, Telefon Alan Kodu : 232 dir.GÖKSU Ege bölgesindedir.
GÖKSU mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BEYKOZ ilçesi ve İSTANBUL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :34 olup, Telefon Alan Kodu : 212 dir.GÖKSU Marmara bölgesindedir.
GÖKSU mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MUT ilçesi ve MERSİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :33 olup, Telefon Alan Kodu : 324 dir.GÖKSU Akdeniz bölgesindedir.
GÖKSU mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SİLİFKE ilçesi ve MERSİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :33 olup, Telefon Alan Kodu : 324 dir.GÖKSU Akdeniz bölgesindedir.
GÖKSU mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KARAYAZI ilçesi ve ERZURUM şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :25 olup, Telefon Alan Kodu : 442 dir.GÖKSU Doğu Anadolu bölgesindedir.
GÖKSU mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KUMLUCA ilçesi ve ANTALYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :7 olup, Telefon Alan Kodu : 242 dir.GÖKSU Akdeniz bölgesindedir.
GÖKSU mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ETİMESGUT ilçesi ve ANKARA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :6 olup, Telefon Alan Kodu : 312 dir.GÖKSU İç Anadolu bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler