Ben bilirim

GİRNE nereye bağlı?, GİRNE nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
KUZEY KIBRIS GIRNE
TURKIYE DENİZLİ BULDAN MERKEZ MERKEZ 20 258
TURKIYE HATAY HASSA MERKEZ MERKEZ 31 326
TURKIYE İSTANBUL MALTEPE MERKEZ MERKEZ 34 212
TURKIYE MERSİN TARSUS MERKEZ MERKEZ 33 324
TURKIYE ELAZIĞ PALU MERKEZ BEYHAN 23 424
TURKIYE GAZİANTEP ŞEHİTKAMİL MERKEZ MERKEZ 27 342
TURKIYE ERZİNCAN TERCAN MERKEZ KONARLI 24 446
TURKIYE AYDIN EFELER MERKEZ MERKEZ 9 256
TURKIYE AMASYA SULUOVA MERKEZ MERKEZ 5 358
TURKIYE BİTLİS GÜROYMAK MERKEZ MERKEZ 13 434
TURKIYE ADIYAMAN KAHTA MERKEZ MERKEZ 2 416

GIRNE harita üzerindeki konumunu aşağıda görebilirsiniz.

GİRNE Nereye bağlı

GİRNE Nerede

GİRNE Ne tarafta

GİRNE Hangi Bölgede


GİRNE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BULDAN ilçesi ve DENİZLİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :20 olup, Telefon Alan Kodu : 258 dir.GİRNE Ege bölgesindedir.
GİRNE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, HASSA ilçesi ve HATAY şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :31 olup, Telefon Alan Kodu : 326 dir.GİRNE Akdeniz bölgesindedir.
GİRNE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MALTEPE ilçesi ve İSTANBUL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :34 olup, Telefon Alan Kodu : 212 dir.GİRNE Marmara bölgesindedir.
GİRNE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, TARSUS ilçesi ve MERSİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :33 olup, Telefon Alan Kodu : 324 dir.GİRNE Akdeniz bölgesindedir.
GİRNE mahallesi, BEYHAN köyü, MERKEZ bucağı, PALU ilçesi ve ELAZIĞ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :23 olup, Telefon Alan Kodu : 424 dir.GİRNE Doğu Anadolu bölgesindedir.
GİRNE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ŞEHİTKAMİL ilçesi ve GAZİANTEP şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :27 olup, Telefon Alan Kodu : 342 dir.GİRNE Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
GİRNE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, EFELER ilçesi ve AYDIN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :9 olup, Telefon Alan Kodu : 256 dir.GİRNE Ege bölgesindedir.
GİRNE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SULUOVA ilçesi ve AMASYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :5 olup, Telefon Alan Kodu : 358 dir.GİRNE Karedeniz bölgesindedir.
GİRNE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, GÜROYMAK ilçesi ve BİTLİS şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :13 olup, Telefon Alan Kodu : 434 dir.GİRNE Doğu Anadolu bölgesindedir.
GİRNE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KAHTA ilçesi ve ADIYAMAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :2 olup, Telefon Alan Kodu : 416 dir.GİRNE Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler