Ben bilirim

GEDİKLİ nereye bağlı?, GEDİKLİ nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE IĞDIR TUZLUCA MERKEZ GEDİKLİ köyü 76 476
TURKIYE ADIYAMAN GÖLBAŞI BELÖREN GEDİKLİ köyü 2 416
TURKIYE ISPARTA ŞARKİKARAAĞAÇ MERKEZ GEDİKLİ köyü 32 246
TURKIYE KOCAELİ İZMİT MERKEZ MERKEZ 41 262
TURKIYE BATMAN BEŞİRİ OĞUZ YAZIHAN 72 488
TURKIYE ORDU AKKUŞ MERKEZ MERKEZ 52 452
TURKIYE DENİZLİ ACIPAYAM MERKEZ MERKEZ 20 258
TURKIYE HAKKARİ YÜKSEKOVA MERKEZ BAĞDAŞ 30 438
TURKIYE GİRESUN ESPİYE MERKEZ HACIKÖY 28 454
TURKIYE GİRESUN MERKEZ MERKEZ ÇALDAĞ 28 454
TURKIYE GAZİANTEP NURDAĞI MERKEZ MERKEZ 27 342
TURKIYE BİNGÖL KİĞI MERKEZ BİLLİCE 12 426
TURKIYE ADANA FEKE MERKEZ MERKEZ 1 322
TURKIYE ADANA KOZAN MERKEZ MERKEZ 1 322
TURKIYE ADANA KOZAN MERKEZ MERKEZ 1 322
TURKIYE ARTVİN YUSUFELİ ÖĞDEM MUTLUGÜN 8 466
TURKIYE ANKARA POLATLI MERKEZ MERKEZ 6 312
TURKIYE ANKARA POLATLI MERKEZ MERKEZ 6 312
GEDİKLİ Nereye bağlı

GEDİKLİ Nerede

GEDİKLİ Ne tarafta

GEDİKLİ Hangi Bölgede


GEDİKLİ köyü, MERKEZ bucağı, TUZLUCA ilçesi ve IĞDIR şehrine bağlı bir köydür. Plakası :76 olup, Telefon Alan Kodu : 476 dir. GEDİKLİ Doğu Anadolu bölgesindedir.
GEDİKLİ köyü, BELÖREN bucağı, GÖLBAŞI ilçesi ve ADIYAMAN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :2 olup, Telefon Alan Kodu : 416 dir. GEDİKLİ Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
GEDİKLİ köyü, MERKEZ bucağı, ŞARKİKARAAĞAÇ ilçesi ve ISPARTA şehrine bağlı bir köydür. Plakası :32 olup, Telefon Alan Kodu : 246 dir. GEDİKLİ Akdeniz bölgesindedir.
GEDİKLİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, İZMİT ilçesi ve KOCAELİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :41 olup, Telefon Alan Kodu : 262 dir.GEDİKLİ Marmara bölgesindedir.
GEDİKLİ mahallesi, YAZIHAN köyü, OĞUZ bucağı, BEŞİRİ ilçesi ve BATMAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :72 olup, Telefon Alan Kodu : 488 dir.GEDİKLİ Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
GEDİKLİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, AKKUŞ ilçesi ve ORDU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :52 olup, Telefon Alan Kodu : 452 dir.GEDİKLİ Karedeniz bölgesindedir.
GEDİKLİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ACIPAYAM ilçesi ve DENİZLİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :20 olup, Telefon Alan Kodu : 258 dir.GEDİKLİ Ege bölgesindedir.
GEDİKLİ mahallesi, BAĞDAŞ köyü, MERKEZ bucağı, YÜKSEKOVA ilçesi ve HAKKARİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :30 olup, Telefon Alan Kodu : 438 dir.GEDİKLİ Doğu Anadolu bölgesindedir.
GEDİKLİ mahallesi, HACIKÖY köyü, MERKEZ bucağı, ESPİYE ilçesi ve GİRESUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :28 olup, Telefon Alan Kodu : 454 dir.GEDİKLİ Karedeniz bölgesindedir.
GEDİKLİ mahallesi, ÇALDAĞ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve GİRESUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :28 olup, Telefon Alan Kodu : 454 dir.GEDİKLİ Karedeniz bölgesindedir.
GEDİKLİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, NURDAĞI ilçesi ve GAZİANTEP şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :27 olup, Telefon Alan Kodu : 342 dir.GEDİKLİ Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
GEDİKLİ mahallesi, BİLLİCE köyü, MERKEZ bucağı, KİĞI ilçesi ve BİNGÖL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :12 olup, Telefon Alan Kodu : 426 dir.GEDİKLİ Doğu Anadolu bölgesindedir.
GEDİKLİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, FEKE ilçesi ve ADANA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :1 olup, Telefon Alan Kodu : 322 dir.GEDİKLİ Akdeniz bölgesindedir.
GEDİKLİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KOZAN ilçesi ve ADANA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :1 olup, Telefon Alan Kodu : 322 dir.GEDİKLİ Akdeniz bölgesindedir.
GEDİKLİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KOZAN ilçesi ve ADANA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :1 olup, Telefon Alan Kodu : 322 dir.GEDİKLİ Akdeniz bölgesindedir.
GEDİKLİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, POLATLI ilçesi ve ANKARA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :6 olup, Telefon Alan Kodu : 312 dir.GEDİKLİ İç Anadolu bölgesindedir.
GEDİKLİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, POLATLI ilçesi ve ANKARA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :6 olup, Telefon Alan Kodu : 312 dir.GEDİKLİ İç Anadolu bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler