Ben bilirim

GEDİKBAŞI nereye bağlı?, GEDİKBAŞI nerede?

GEDİKBAŞI nereye bağlı GEDİKBAŞI nerede? GEDİKBAŞI bucağı, DİVRİĞİ ilçesine ve SİVAS iline bağlıdır. GEDİKBAŞI bucağı ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE SİVAS DİVRİĞİ GEDİKBAŞI bucağı 58 346
TURKIYE SİVAS DİVRİĞİ GEDİKBAŞI GEDİKBAŞI B.M köyü 58 346
TURKIYE VAN BAŞKALE MERKEZ MERKEZ 65 432
TURKIYE SİİRT KURTALAN MERKEZ OYACIK 56 484
TURKIYE DİYARBAKIR BİSMİL MERKEZ MERKEZ 21 412
GEDİKBAŞI Nereye bağlı

GEDİKBAŞI Nerede

GEDİKBAŞI Ne tarafta

GEDİKBAŞI Hangi Bölgede


GEDİKBAŞI bucağı, DİVRİĞİ ilçesine ve SİVAS şehrine bağlı bir bucaktır. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir.GEDİKBAŞI İç Anadolu bölgesindedir.
GEDİKBAŞI bucağı, DİVRİĞİ ilçesine ve SİVAS şehrine bağlı bir bucaktır. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir.GEDİKBAŞI İç Anadolu bölgesindedir.
GEDİKBAŞI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BAŞKALE ilçesi ve VAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :65 olup, Telefon Alan Kodu : 432 dir.GEDİKBAŞI Doğu Anadolu bölgesindedir.
GEDİKBAŞI mahallesi, OYACIK köyü, MERKEZ bucağı, KURTALAN ilçesi ve SİİRT şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :56 olup, Telefon Alan Kodu : 484 dir.GEDİKBAŞI Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
GEDİKBAŞI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BİSMİL ilçesi ve DİYARBAKIR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :21 olup, Telefon Alan Kodu : 412 dir.GEDİKBAŞI Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler