Ben bilirim

GAZİPAŞA nereye bağlı?, GAZİPAŞA nerede?

GAZİPAŞA nereye bağlı?, GAZİPAŞA nerede?, GAZİPAŞA nerenin ilçesi? GAZİPAŞA ilçesi ANTALYA ilinin 19 ilçesinden birisidir. GAZİPAŞA ilçesine bağlı bucaklara, köylere ve mahallelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda GAZİPAŞA ilçesinin harita üzerindeki konumunu, GAZİPAŞA ilçesindeki okulları, otelleri, eczaneleri görebilirsiniz. GAZİPAŞA ilçesinin Trafik plaka kodu 7 ve Telefon alan kodu 242 dır.

Aşağıdaki tabloda GAZİPAŞA ismi geçen tüm ilçe, bucak, köy, mahalleleri ve nereye bağlı olduklarını görebilir ve GAZİPAŞA ismindeki yerin; nerenin ilçesi, nerenin köyü ve nerenin mahallesi olduğunu öğrenebilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE ANTALYA GAZİPAŞA ilçesi 7 242
TURKIYE ÇORUM ALACA MERKEZ GAZİPAŞA köyü 19 364
TURKIYE ESKİŞEHİR TEPEBAŞI MERKEZ MERKEZ 26 222
TURKIYE TOKAT ERBAA MERKEZ MERKEZ 60 356
TURKIYE TOKAT ERBAA MERKEZ DEĞİRMENLİ 60 356
TURKIYE KASTAMONU MERKEZ MERKEZ YÜREKVEREN 37 366
TURKIYE MUĞLA MİLAS MERKEZ MERKEZ 48 252
TURKIYE İZMİR MENDERES MERKEZ MERKEZ 35 232
TURKIYE İZMİR BERGAMA MERKEZ MERKEZ 35 232
TURKIYE İZMİR DİKİLİ MERKEZ MERKEZ 35 232
TURKIYE MERSİN TARSUS MERKEZ MERKEZ 33 324
TURKIYE BURSA ORHANELİ MERKEZ MERKEZ 16 224
TURKIYE ADANA YÜREĞİR MERKEZ MERKEZ 1 322
TURKIYE ADANA SEYHAN MERKEZ MERKEZ 1 322
TURKIYE TRABZON ORTAHİSAR MERKEZ MERKEZ 61 462
TURKIYE BİLECİK MERKEZ MERKEZ MERKEZ 11 228
TURKIYE AFYONKARAHİSAR ŞUHUT MERKEZ MERKEZ 3 272
TURKIYE ANKARA BEYPAZARI MERKEZ MERKEZ 6 312

GAZİPAŞA nerede - harita üzerindeki konumuGAZİPAŞA Nereye bağlı

GAZİPAŞA Nerede

GAZİPAŞA Ne tarafta

GAZİPAŞA Hangi Bölgede


GAZİPAŞA ilçesi, ANTALYA şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :7 olup, Telefon Alan Kodu : 242 dir. GAZİPAŞA Akdeniz bölgesindedir.
GAZİPAŞA köyü, MERKEZ bucağı, ALACA ilçesi ve ÇORUM şehrine bağlı bir köydür. Plakası :19 olup, Telefon Alan Kodu : 364 dir. GAZİPAŞA Karedeniz bölgesindedir.
GAZİPAŞA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, TEPEBAŞI ilçesi ve ESKİŞEHİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :26 olup, Telefon Alan Kodu : 222 dir.GAZİPAŞA İç Anadolu bölgesindedir.
GAZİPAŞA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ERBAA ilçesi ve TOKAT şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :60 olup, Telefon Alan Kodu : 356 dir.GAZİPAŞA Karedeniz bölgesindedir.
GAZİPAŞA mahallesi, DEĞİRMENLİ köyü, MERKEZ bucağı, ERBAA ilçesi ve TOKAT şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :60 olup, Telefon Alan Kodu : 356 dir.GAZİPAŞA Karedeniz bölgesindedir.
GAZİPAŞA mahallesi, YÜREKVEREN köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir.GAZİPAŞA Karedeniz bölgesindedir.
GAZİPAŞA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MENDERES ilçesi ve İZMİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :35 olup, Telefon Alan Kodu : 232 dir.GAZİPAŞA Ege bölgesindedir.
GAZİPAŞA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BERGAMA ilçesi ve İZMİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :35 olup, Telefon Alan Kodu : 232 dir.GAZİPAŞA Ege bölgesindedir.
GAZİPAŞA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, DİKİLİ ilçesi ve İZMİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :35 olup, Telefon Alan Kodu : 232 dir.GAZİPAŞA Ege bölgesindedir.
GAZİPAŞA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, TARSUS ilçesi ve MERSİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :33 olup, Telefon Alan Kodu : 324 dir.GAZİPAŞA Akdeniz bölgesindedir.
GAZİPAŞA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ORHANELİ ilçesi ve BURSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :16 olup, Telefon Alan Kodu : 224 dir.GAZİPAŞA Marmara bölgesindedir.
GAZİPAŞA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, YÜREĞİR ilçesi ve ADANA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :1 olup, Telefon Alan Kodu : 322 dir.GAZİPAŞA Akdeniz bölgesindedir.
GAZİPAŞA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SEYHAN ilçesi ve ADANA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :1 olup, Telefon Alan Kodu : 322 dir.GAZİPAŞA Akdeniz bölgesindedir.
GAZİPAŞA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ORTAHİSAR ilçesi ve TRABZON şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :61 olup, Telefon Alan Kodu : 462 dir.GAZİPAŞA Karedeniz bölgesindedir.
GAZİPAŞA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve BİLECİK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :11 olup, Telefon Alan Kodu : 228 dir.GAZİPAŞA Marmara bölgesindedir.
GAZİPAŞA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ŞUHUT ilçesi ve AFYONKARAHİSAR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :3 olup, Telefon Alan Kodu : 272 dir.GAZİPAŞA Ege bölgesindedir.
GAZİPAŞA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BEYPAZARI ilçesi ve ANKARA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :6 olup, Telefon Alan Kodu : 312 dir.GAZİPAŞA İç Anadolu bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 0

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler