Ben bilirim

GAZİOSMANPAŞA nereye bağlı?, GAZİOSMANPAŞA nerede?

GAZİOSMANPAŞA nereye bağlı?, GAZİOSMANPAŞA nerede?, GAZİOSMANPAŞA nerenin ilçesi? GAZİOSMANPAŞA ilçesi İSTANBUL ilinin 39 ilçesinden birisidir. GAZİOSMANPAŞA ilçesine bağlı bucaklara, köylere ve mahallelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda GAZİOSMANPAŞA ilçesinin harita üzerindeki konumunu, GAZİOSMANPAŞA ilçesindeki okulları, otelleri, eczaneleri görebilirsiniz. GAZİOSMANPAŞA ilçesinin Trafik plaka kodu 34 ve Telefon alan kodu 212 dır.

Aşağıdaki tabloda GAZİOSMANPAŞA ismi geçen tüm ilçe, bucak, köy, mahalleleri ve nereye bağlı olduklarını görebilir ve GAZİOSMANPAŞA ismindeki yerin; nerenin ilçesi, nerenin köyü ve nerenin mahallesi olduğunu öğrenebilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE İSTANBUL GAZİOSMANPAŞA ilçesi 34 212
TURKIYE TOKAT MERKEZ MERKEZ GAZİOSMANPAŞA köyü 60 356
TURKIYE SAMSUN CANİK MERKEZ MERKEZ 55 362
TURKIYE TOKAT MERKEZ MERKEZ TAŞLIÇİFTLİK 60 356
TURKIYE TOKAT ARTOVA MERKEZ MERKEZ 60 356
TURKIYE TOKAT BAŞÇİFTLİK MERKEZ MERKEZ 60 356
TURKIYE TOKAT ERBAA MERKEZ MERKEZ 60 356
TURKIYE SİVAS ALTINYAYLA MERKEZ DELİİLYAS 58 346
TURKIYE KIRKLARELİ BABAESKİ MERKEZ MERKEZ 39 288
TURKIYE TOKAT SULUSARAY MERKEZ MERKEZ 60 356
TURKIYE TOKAT YEŞİLYURT MERKEZ MERKEZ 60 356
TURKIYE TOKAT YEŞİLYURT MERKEZ ÇIKRIK 60 356
TURKIYE KONYA KARATAY MERKEZ MERKEZ 42 332
TURKIYE KAHRAMANMARAŞ TÜRKOĞLU MERKEZ MERKEZ 46 344
TURKIYE KAHRAMANMARAŞ AFŞİN MERKEZ MERKEZ 46 344
TURKIYE İZMİR BERGAMA MERKEZ MERKEZ 35 232
TURKIYE BALIKESİR ALTIEYLÜL MERKEZ MERKEZ 10 266
TURKIYE BALIKESİR ALTIEYLÜL MERKEZ MERKEZ 10 266
TURKIYE BALIKESİR ALTIEYLÜL MERKEZ MERKEZ 10 266
TURKIYE ANKARA ÇANKAYA MERKEZ MERKEZ 6 312
TURKIYE ANKARA GÖLBAŞI MERKEZ MERKEZ 6 312

GAZİOSMANPAŞA ilçesine bağlı bucaklar
MERKEZ
GAZİOSMANPAŞA ilçesine bağlı köyler
MERKEZ
GAZİOSMANPAŞA nerede - harita üzerindeki konumuGAZİOSMANPAŞA Nereye bağlı

GAZİOSMANPAŞA Nerede

GAZİOSMANPAŞA Ne tarafta

GAZİOSMANPAŞA Hangi Bölgede


GAZİOSMANPAŞA ilçesi, İSTANBUL şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :34 olup, Telefon Alan Kodu : 212 dir. GAZİOSMANPAŞA Marmara bölgesindedir. GAZİOSMANPAŞA İstanbul'un Avrupa yakasındadır.
GAZİOSMANPAŞA köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve TOKAT şehrine bağlı bir köydür. Plakası :60 olup, Telefon Alan Kodu : 356 dir. GAZİOSMANPAŞA Karedeniz bölgesindedir.
GAZİOSMANPAŞA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, CANİK ilçesi ve SAMSUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :55 olup, Telefon Alan Kodu : 362 dir.GAZİOSMANPAŞA Karedeniz bölgesindedir.
GAZİOSMANPAŞA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ARTOVA ilçesi ve TOKAT şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :60 olup, Telefon Alan Kodu : 356 dir.GAZİOSMANPAŞA Karedeniz bölgesindedir.
GAZİOSMANPAŞA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ERBAA ilçesi ve TOKAT şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :60 olup, Telefon Alan Kodu : 356 dir.GAZİOSMANPAŞA Karedeniz bölgesindedir.
GAZİOSMANPAŞA mahallesi, DELİİLYAS köyü, MERKEZ bucağı, ALTINYAYLA ilçesi ve SİVAS şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir.GAZİOSMANPAŞA İç Anadolu bölgesindedir.
GAZİOSMANPAŞA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BABAESKİ ilçesi ve KIRKLARELİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :39 olup, Telefon Alan Kodu : 288 dir.GAZİOSMANPAŞA Marmara bölgesindedir.
GAZİOSMANPAŞA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SULUSARAY ilçesi ve TOKAT şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :60 olup, Telefon Alan Kodu : 356 dir.GAZİOSMANPAŞA Karedeniz bölgesindedir.
GAZİOSMANPAŞA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, YEŞİLYURT ilçesi ve TOKAT şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :60 olup, Telefon Alan Kodu : 356 dir.GAZİOSMANPAŞA Karedeniz bölgesindedir.
GAZİOSMANPAŞA mahallesi, ÇIKRIK köyü, MERKEZ bucağı, YEŞİLYURT ilçesi ve TOKAT şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :60 olup, Telefon Alan Kodu : 356 dir.GAZİOSMANPAŞA Karedeniz bölgesindedir.
GAZİOSMANPAŞA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KARATAY ilçesi ve KONYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :42 olup, Telefon Alan Kodu : 332 dir.GAZİOSMANPAŞA İç Anadolu bölgesindedir.
GAZİOSMANPAŞA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, TÜRKOĞLU ilçesi ve KAHRAMANMARAŞ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :46 olup, Telefon Alan Kodu : 344 dir.GAZİOSMANPAŞA Akdeniz bölgesindedir.
GAZİOSMANPAŞA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, AFŞİN ilçesi ve KAHRAMANMARAŞ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :46 olup, Telefon Alan Kodu : 344 dir.GAZİOSMANPAŞA Akdeniz bölgesindedir.
GAZİOSMANPAŞA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BERGAMA ilçesi ve İZMİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :35 olup, Telefon Alan Kodu : 232 dir.GAZİOSMANPAŞA Ege bölgesindedir.
GAZİOSMANPAŞA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ALTIEYLÜL ilçesi ve BALIKESİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :10 olup, Telefon Alan Kodu : 266 dir.GAZİOSMANPAŞA Marmara bölgesindedir.
GAZİOSMANPAŞA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÇANKAYA ilçesi ve ANKARA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :6 olup, Telefon Alan Kodu : 312 dir.GAZİOSMANPAŞA İç Anadolu bölgesindedir.
GAZİOSMANPAŞA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, GÖLBAŞI ilçesi ve ANKARA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :6 olup, Telefon Alan Kodu : 312 dir.GAZİOSMANPAŞA İç Anadolu bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 0

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler