Ben bilirim

FOÇA nereye bağlı?, FOÇA nerede?

FOÇA nereye bağlı?, FOÇA nerede?, FOÇA nerenin ilçesi? FOÇA ilçesi İZMİR ilinin 30 ilçesinden birisidir. FOÇA ilçesine bağlı bucaklara, köylere ve mahallelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda FOÇA ilçesinin harita üzerindeki konumunu, FOÇA ilçesindeki okulları, otelleri, eczaneleri görebilirsiniz. FOÇA ilçesinin Trafik plaka kodu 35 ve Telefon alan kodu 232 dır.

Aşağıdaki tabloda FOÇA ismi geçen tüm ilçe, bucak, köy, mahalleleri ve nereye bağlı olduklarını görebilir ve FOÇA ismindeki yerin; nerenin ilçesi, nerenin köyü ve nerenin mahallesi olduğunu öğrenebilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
BOSNA HERSEK FOCA
TURKIYE İZMİR FOÇA ilçesi 35 232
TURKIYE MUĞLA FETHİYE MERKEZ MERKEZ 48 252

FOCA harita üzerindeki konumunu aşağıda görebilirsiniz.


FOCA FOÇA nerede - harita üzerindeki konumuFOÇA Nereye bağlı

FOÇA Nerede

FOÇA Ne tarafta

FOÇA Hangi Bölgede


FOÇA ilçesi, İZMİR şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :35 olup, Telefon Alan Kodu : 232 dir. FOÇA Ege bölgesindedir.
FOÇA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, FETHİYE ilçesi ve MUĞLA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :48 olup, Telefon Alan Kodu : 252 dir.FOÇA Ege bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 0

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler