Ben bilirim

FISTIKLI nereye bağlı?, FISTIKLI nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE YALOVA ARMUTLU MERKEZ FISTIKLI köyü 77 226
TURKIYE ARTVİN MERKEZ MERKEZ FISTIKLI köyü 8 466
TURKIYE ADIYAMAN KAHTA MERKEZ FISTIKLI köyü 2 416
TURKIYE ŞANLIURFA SURUÇ MERKEZ MERKEZ 63 414
TURKIYE ŞANLIURFA SURUÇ MERKEZ MERKEZ 63 414
TURKIYE TRABZON AKÇAABAT MERKEZ MERKEZ 61 462
TURKIYE MARDİN ÖMERLİ MERKEZ MERKEZ 47 482
TURKIYE BİTLİS HİZAN SAĞINLI SAĞIRKAYA 13 434
TURKIYE GAZİANTEP ARABAN MERKEZ MERKEZ 27 342
FISTIKLI Nereye bağlı

FISTIKLI Nerede

FISTIKLI Ne tarafta

FISTIKLI Hangi Bölgede


FISTIKLI köyü, MERKEZ bucağı, ARMUTLU ilçesi ve YALOVA şehrine bağlı bir köydür. Plakası :77 olup, Telefon Alan Kodu : 226 dir. FISTIKLI Marmara bölgesindedir.
FISTIKLI köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve ARTVİN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :8 olup, Telefon Alan Kodu : 466 dir. FISTIKLI Karedeniz bölgesindedir.
FISTIKLI köyü, MERKEZ bucağı, KAHTA ilçesi ve ADIYAMAN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :2 olup, Telefon Alan Kodu : 416 dir. FISTIKLI Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
FISTIKLI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SURUÇ ilçesi ve ŞANLIURFA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :63 olup, Telefon Alan Kodu : 414 dir.FISTIKLI Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
FISTIKLI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SURUÇ ilçesi ve ŞANLIURFA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :63 olup, Telefon Alan Kodu : 414 dir.FISTIKLI Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
FISTIKLI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, AKÇAABAT ilçesi ve TRABZON şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :61 olup, Telefon Alan Kodu : 462 dir.FISTIKLI Karedeniz bölgesindedir.
FISTIKLI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÖMERLİ ilçesi ve MARDİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :47 olup, Telefon Alan Kodu : 482 dir.FISTIKLI Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
FISTIKLI mahallesi, SAĞIRKAYA köyü, SAĞINLI bucağı, HİZAN ilçesi ve BİTLİS şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :13 olup, Telefon Alan Kodu : 434 dir.FISTIKLI Doğu Anadolu bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler