Ben bilirim

FIRAT nereye bağlı?, FIRAT nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE ŞIRNAK İDİL MERKEZ SIRTKÖY 73 486
TURKIYE SİİRT KURTALAN MERKEZ MERKEZ 56 484
TURKIYE ŞANLIURFA SİVEREK MERKEZ MERKEZ 63 414
TURKIYE ŞANLIURFA HALFETİ MERKEZ MERKEZ 63 414
TURKIYE KÜTAHYA ASLANAPA MERKEZ ÖREN 43 274
TURKIYE DİYARBAKIR BİSMİL MERKEZ MERKEZ 21 412
TURKIYE MARDİN NUSAYBİN MERKEZ MERKEZ 47 482
TURKIYE MARDİN KIZILTEPE MERKEZ MERKEZ 47 482
TURKIYE MALATYA BATTALGAZİ MERKEZ MERKEZ 44 422
TURKIYE İZMİR BUCA MERKEZ MERKEZ 35 232
TURKIYE İSTANBUL TUZLA MERKEZ MERKEZ 34 212
TURKIYE ELAZIĞ KEBAN MERKEZ MERKEZ 23 424
TURKIYE GAZİANTEP NİZİP MERKEZ MERKEZ 27 342
TURKIYE GAZİANTEP ŞAHİNBEY MERKEZ MERKEZ 27 342
TURKIYE ELAZIĞ BASKİL KUŞSARAYI YAYLANLI 23 424
TURKIYE ERZİNCAN ÜZÜMLÜ MERKEZ ALTINBAŞAK 24 446
TURKIYE AĞRI MERKEZ MERKEZ MERKEZ 4 472
TURKIYE ADIYAMAN SİNCİK YARPUZLU İNLİCE 2 416
TURKIYE ADIYAMAN KAHTA MERKEZ MERKEZ 2 416
TURKIYE BİNGÖL GENÇ YAYLA YENİYAZI 12 426
FIRAT Nereye bağlı

FIRAT Nerede

FIRAT Ne tarafta

FIRAT Hangi Bölgede


FIRAT mahallesi, SIRTKÖY köyü, MERKEZ bucağı, İDİL ilçesi ve ŞIRNAK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :73 olup, Telefon Alan Kodu : 486 dir.FIRAT Doğu Anadolu bölgesindedir.
FIRAT mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KURTALAN ilçesi ve SİİRT şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :56 olup, Telefon Alan Kodu : 484 dir.FIRAT Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
FIRAT mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SİVEREK ilçesi ve ŞANLIURFA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :63 olup, Telefon Alan Kodu : 414 dir.FIRAT Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
FIRAT mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, HALFETİ ilçesi ve ŞANLIURFA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :63 olup, Telefon Alan Kodu : 414 dir.FIRAT Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
FIRAT mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BİSMİL ilçesi ve DİYARBAKIR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :21 olup, Telefon Alan Kodu : 412 dir.FIRAT Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
FIRAT mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, NUSAYBİN ilçesi ve MARDİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :47 olup, Telefon Alan Kodu : 482 dir.FIRAT Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
FIRAT mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KIZILTEPE ilçesi ve MARDİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :47 olup, Telefon Alan Kodu : 482 dir.FIRAT Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
FIRAT mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BATTALGAZİ ilçesi ve MALATYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :44 olup, Telefon Alan Kodu : 422 dir.FIRAT Doğu Anadolu bölgesindedir.
FIRAT mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BUCA ilçesi ve İZMİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :35 olup, Telefon Alan Kodu : 232 dir.FIRAT Ege bölgesindedir.
FIRAT mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KEBAN ilçesi ve ELAZIĞ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :23 olup, Telefon Alan Kodu : 424 dir.FIRAT Doğu Anadolu bölgesindedir.
FIRAT mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, NİZİP ilçesi ve GAZİANTEP şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :27 olup, Telefon Alan Kodu : 342 dir.FIRAT Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
FIRAT mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ŞAHİNBEY ilçesi ve GAZİANTEP şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :27 olup, Telefon Alan Kodu : 342 dir.FIRAT Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
FIRAT mahallesi, YAYLANLI köyü, KUŞSARAYI bucağı, BASKİL ilçesi ve ELAZIĞ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :23 olup, Telefon Alan Kodu : 424 dir.FIRAT Doğu Anadolu bölgesindedir.
FIRAT mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve AĞRI şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :4 olup, Telefon Alan Kodu : 472 dir.FIRAT Doğu Anadolu bölgesindedir.
FIRAT mahallesi, İNLİCE köyü, YARPUZLU bucağı, SİNCİK ilçesi ve ADIYAMAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :2 olup, Telefon Alan Kodu : 416 dir.FIRAT Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
FIRAT mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KAHTA ilçesi ve ADIYAMAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :2 olup, Telefon Alan Kodu : 416 dir.FIRAT Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
FIRAT mahallesi, YENİYAZI köyü, YAYLA bucağı, GENÇ ilçesi ve BİNGÖL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :12 olup, Telefon Alan Kodu : 426 dir.FIRAT Doğu Anadolu bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler