Ben bilirim

FİLİZLİ nereye bağlı?, FİLİZLİ nerede?

FİLİZLİ nereye bağlı, FİLİZLİ nerede? FİLİZLİ köyü, MERKEZ bucağı, GÖLE ilçesi ve ARDAHAN şehrine bağlıdır. FİLİZLİ köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleSk/Cad.Trafik KoduAlan Kodu
TURKIYE ARDAHAN GÖLE MERKEZ FİLİZLİ köyü 75 478
TURKIYE ERZURUM OLUR MERKEZ MERKEZ 25 442
FİLİZLİ Nereye bağlı

FİLİZLİ Nerede

FİLİZLİ Ne tarafta

FİLİZLİ Hangi Bölgede


FİLİZLİ köyü, MERKEZ bucağı, GÖLE ilçesi ve ARDAHAN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :75 olup, Telefon Alan Kodu : 478 dir. FİLİZLİ 13743 bölgesindedir.
FİLİZLİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, OLUR ilçesi ve ERZURUM şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :25 olup, Telefon Alan Kodu : 442 dir.FİLİZLİ 40861 bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler