Ben bilirim

EVRENLİ nereye bağlı?, EVRENLİ nerede?

EVRENLİ nereye bağlı, EVRENLİ nerede? EVRENLİ köyü, MERKEZ bucağı, VİZE ilçesi ve KIRKLARELİ şehrine bağlıdır. EVRENLİ köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE KIRKLARELİ VİZE MERKEZ EVRENLİ köyü 39 288
TURKIYE MERSİN TOROSLAR MERKEZ MERKEZ 33 324
TURKIYE UŞAK SİVASLI MERKEZ MERKEZ 64 276
TURKIYE MANİSA ALAŞEHİR MERKEZ MERKEZ 45 236
EVRENLİ Nereye bağlı

EVRENLİ Nerede

EVRENLİ Ne tarafta

EVRENLİ Hangi Bölgede


EVRENLİ köyü, MERKEZ bucağı, VİZE ilçesi ve KIRKLARELİ şehrine bağlı bir köydür. Plakası :39 olup, Telefon Alan Kodu : 288 dir. EVRENLİ Marmara bölgesindedir.
EVRENLİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, TOROSLAR ilçesi ve MERSİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :33 olup, Telefon Alan Kodu : 324 dir.EVRENLİ Akdeniz bölgesindedir.
EVRENLİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SİVASLI ilçesi ve UŞAK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :64 olup, Telefon Alan Kodu : 276 dir.EVRENLİ Ege bölgesindedir.
EVRENLİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ALAŞEHİR ilçesi ve MANİSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :45 olup, Telefon Alan Kodu : 236 dir.EVRENLİ Ege bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler