Ben bilirim

EVRENCİK nereye bağlı?, EVRENCİK nerede?

EVRENCİK nereye bağlı, EVRENCİK nerede? EVRENCİK köyü, SERGEN bucağı, VİZE ilçesi ve KIRKLARELİ şehrine bağlıdır. EVRENCİK köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE SİVAS ZARA BULUCAN EVRENCİK köyü 58 346
TURKIYE KIRKLARELİ VİZE SERGEN EVRENCİK köyü 39 288
TURKIYE KIRKLARELİ VİZE SERGEN EVRENCİK 39 288
TURKIYE KASTAMONU DEVREKANİ MERKEZ SARAYDURAK 37 366
EVRENCİK Nereye bağlı

EVRENCİK Nerede

EVRENCİK Ne tarafta

EVRENCİK Hangi Bölgede


EVRENCİK köyü, BULUCAN bucağı, ZARA ilçesi ve SİVAS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir. EVRENCİK İç Anadolu bölgesindedir.
EVRENCİK köyü, SERGEN bucağı, VİZE ilçesi ve KIRKLARELİ şehrine bağlı bir köydür. Plakası :39 olup, Telefon Alan Kodu : 288 dir. EVRENCİK Marmara bölgesindedir.
EVRENCİK köyü, SERGEN bucağı, VİZE ilçesi ve KIRKLARELİ şehrine bağlı bir köydür. Plakası :39 olup, Telefon Alan Kodu : 288 dir. EVRENCİK Marmara bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler