Ben bilirim

ESKİYOL nereye bağlı?, ESKİYOL nerede?

ESKİYOL nereye bağlı, ESKİYOL nerede? ESKİYOL köyü, MERKEZ bucağı, KELKİT ilçesi ve GÜMÜŞHANE şehrine bağlıdır. ESKİYOL köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE MUŞ BULANIK KARAAĞIL ESKİYOL köyü 49 436
TURKIYE GÜMÜŞHANE KELKİT MERKEZ ESKİYOL köyü 29 456
TURKIYE MARDİN NUSAYBİN MERKEZ MERKEZ 47 482
ESKİYOL Nereye bağlı

ESKİYOL Nerede

ESKİYOL Ne tarafta

ESKİYOL Hangi Bölgede


ESKİYOL köyü, KARAAĞIL bucağı, BULANIK ilçesi ve MUŞ şehrine bağlı bir köydür. Plakası :49 olup, Telefon Alan Kodu : 436 dir. ESKİYOL Doğu Anadolu bölgesindedir.
ESKİYOL köyü, MERKEZ bucağı, KELKİT ilçesi ve GÜMÜŞHANE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :29 olup, Telefon Alan Kodu : 456 dir. ESKİYOL Karedeniz bölgesindedir.
ESKİYOL mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, NUSAYBİN ilçesi ve MARDİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :47 olup, Telefon Alan Kodu : 482 dir.ESKİYOL Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler