Ben bilirim

ESKİPAZAR nereye bağlı?, ESKİPAZAR nerede?

ESKİPAZAR nereye bağlı?, ESKİPAZAR nerede?, ESKİPAZAR nerenin ilçesi? ESKİPAZAR ilçesi KARABÜK ilinin 6 ilçesinden birisidir. ESKİPAZAR ilçesine bağlı bucaklara, köylere ve mahallelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda ESKİPAZAR ilçesinin harita üzerindeki konumunu, ESKİPAZAR ilçesindeki okulları, otelleri, eczaneleri görebilirsiniz. ESKİPAZAR ilçesinin Trafik plaka kodu 78 ve Telefon alan kodu 372 dır.

Aşağıdaki tabloda ESKİPAZAR ismi geçen tüm ilçe, bucak, köy, mahalleleri ve nereye bağlı olduklarını görebilir ve ESKİPAZAR ismindeki yerin; nerenin ilçesi, nerenin köyü ve nerenin mahallesi olduğunu öğrenebilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleSk/Cad.Trafik KoduAlan Kodu
TURKIYE KARABÜK ESKİPAZAR ilçesi 78 372
TURKIYE YOZGAT MERKEZ MERKEZ MERKEZ 66 354
TURKIYE RİZE ÇAYELİ MERKEZ MERKEZ 53 464
TURKIYE TRABZON OF MERKEZ MERKEZ 61 462
TURKIYE ORDU ALTINORDU MERKEZ MERKEZ 52 452

ESKİPAZAR ilçesine bağlı bucaklar
MERKEZESKİPAZAR Nereye bağlı

ESKİPAZAR Nerede

ESKİPAZAR Ne tarafta

ESKİPAZAR Hangi Bölgede


ESKİPAZAR ilçesi, KARABÜK şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :78 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir. ESKİPAZAR 1211 bölgesindedir. ESKİPAZAR İstanbul'un Karedeniz yakasındadır.
ESKİPAZAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve YOZGAT şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :66 olup, Telefon Alan Kodu : 354 dir.ESKİPAZAR 6950 bölgesindedir.
ESKİPAZAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÇAYELİ ilçesi ve RİZE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :53 olup, Telefon Alan Kodu : 464 dir.ESKİPAZAR 65192 bölgesindedir.
ESKİPAZAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, OF ilçesi ve TRABZON şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :61 olup, Telefon Alan Kodu : 462 dir.ESKİPAZAR 13289 bölgesindedir.
ESKİPAZAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ALTINORDU ilçesi ve ORDU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :52 olup, Telefon Alan Kodu : 452 dir.ESKİPAZAR 14853 bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 0

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler