Ben bilirim

ESKİOĞLU nereye bağlı?, ESKİOĞLU nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleSk/Cad.Trafik KoduAlan Kodu
TURKIYE KASTAMONU TAŞKÖPRÜ MERKEZ ESKİOĞLU köyü 37 366
TURKIYE DÜZCE CUMAYERİ MERKEZ YEŞİLTEPE 81 380
TURKIYE BARTIN ULUS MERKEZ GÖKPINAR 74 378
ESKİOĞLU Nereye bağlı

ESKİOĞLU Nerede

ESKİOĞLU Ne tarafta

ESKİOĞLU Hangi Bölgede


ESKİOĞLU köyü, MERKEZ bucağı, TAŞKÖPRÜ ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir köydür. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir. ESKİOĞLU 20317 bölgesindedir.
ESKİOĞLU mahallesi, YEŞİLTEPE köyü, MERKEZ bucağı, CUMAYERİ ilçesi ve DÜZCE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :81 olup, Telefon Alan Kodu : 380 dir.ESKİOĞLU 37012 bölgesindedir.
ESKİOĞLU mahallesi, GÖKPINAR köyü, MERKEZ bucağı, ULUS ilçesi ve BARTIN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :74 olup, Telefon Alan Kodu : 378 dir.ESKİOĞLU 33329 bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler