Ben bilirim

ESKİHİSAR nereye bağlı?, ESKİHİSAR nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE KONYA HALKAPINAR MERKEZ MERKEZ 42 332
TURKIYE KOCAELİ GEBZE MERKEZ MERKEZ 41 262
TURKIYE MUĞLA YATAĞAN MERKEZ MERKEZ 48 252
TURKIYE MARDİN NUSAYBİN MERKEZ MERKEZ 47 482
TURKIYE MANİSA DEMİRCİ MERKEZ MERKEZ 45 236
TURKIYE DENİZLİ MERKEZEFENDİ MERKEZ MERKEZ 20 258
TURKIYE AYDIN SULTANHİSAR MERKEZ MERKEZ 9 256
TURKIYE ANTALYA ELMALI MERKEZ MERKEZ 7 242
TURKIYE ANTALYA ELMALI MERKEZ MERKEZ 7 242
ESKİHİSAR Nereye bağlı

ESKİHİSAR Nerede

ESKİHİSAR Ne tarafta

ESKİHİSAR Hangi Bölgede


ESKİHİSAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, HALKAPINAR ilçesi ve KONYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :42 olup, Telefon Alan Kodu : 332 dir.ESKİHİSAR İç Anadolu bölgesindedir.
ESKİHİSAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, GEBZE ilçesi ve KOCAELİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :41 olup, Telefon Alan Kodu : 262 dir.ESKİHİSAR Marmara bölgesindedir.
ESKİHİSAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, YATAĞAN ilçesi ve MUĞLA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :48 olup, Telefon Alan Kodu : 252 dir.ESKİHİSAR Ege bölgesindedir.
ESKİHİSAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, NUSAYBİN ilçesi ve MARDİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :47 olup, Telefon Alan Kodu : 482 dir.ESKİHİSAR Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
ESKİHİSAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, DEMİRCİ ilçesi ve MANİSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :45 olup, Telefon Alan Kodu : 236 dir.ESKİHİSAR Ege bölgesindedir.
ESKİHİSAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZEFENDİ ilçesi ve DENİZLİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :20 olup, Telefon Alan Kodu : 258 dir.ESKİHİSAR Ege bölgesindedir.
ESKİHİSAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SULTANHİSAR ilçesi ve AYDIN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :9 olup, Telefon Alan Kodu : 256 dir.ESKİHİSAR Ege bölgesindedir.
ESKİHİSAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ELMALI ilçesi ve ANTALYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :7 olup, Telefon Alan Kodu : 242 dir.ESKİHİSAR Akdeniz bölgesindedir.
ESKİHİSAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ELMALI ilçesi ve ANTALYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :7 olup, Telefon Alan Kodu : 242 dir.ESKİHİSAR Akdeniz bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler