Ben bilirim

ESKİBAĞLAR nereye bağlı?, ESKİBAĞLAR nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleSk/Cad.Trafik KoduAlan Kodu
TURKIYE ERZİNCAN KEMAH MERKEZ ESKİBAĞLAR köyü 24 446
TURKIYE ESKİŞEHİR TEPEBAŞI MERKEZ MERKEZ 26 222
TURKIYE GÜMÜŞHANE MERKEZ MERKEZ MERKEZ 29 456
ESKİBAĞLAR Nereye bağlı

ESKİBAĞLAR Nerede

ESKİBAĞLAR Ne tarafta

ESKİBAĞLAR Hangi Bölgede


ESKİBAĞLAR köyü, MERKEZ bucağı, KEMAH ilçesi ve ERZİNCAN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :24 olup, Telefon Alan Kodu : 446 dir. ESKİBAĞLAR 25299 bölgesindedir.
ESKİBAĞLAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, TEPEBAŞI ilçesi ve ESKİŞEHİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :26 olup, Telefon Alan Kodu : 222 dir.ESKİBAĞLAR 54173 bölgesindedir.
ESKİBAĞLAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve GÜMÜŞHANE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :29 olup, Telefon Alan Kodu : 456 dir.ESKİBAĞLAR 57714 bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler