Ben bilirim

ESENLER nereye bağlı?, ESENLER nerede?

ESENLER nereye bağlı?, ESENLER nerede?, ESENLER nerenin ilçesi? ESENLER ilçesi İSTANBUL ilinin 39 ilçesinden birisidir. ESENLER ilçesine bağlı bucaklara, köylere ve mahallelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda ESENLER ilçesinin harita üzerindeki konumunu, ESENLER ilçesindeki okulları, otelleri, eczaneleri görebilirsiniz. ESENLER ilçesinin Trafik plaka kodu 34 ve Telefon alan kodu 212 dır.

Aşağıdaki tabloda ESENLER ismi geçen tüm ilçe, bucak, köy, mahalleleri ve nereye bağlı olduklarını görebilir ve ESENLER ismindeki yerin; nerenin ilçesi, nerenin köyü ve nerenin mahallesi olduğunu öğrenebilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE İSTANBUL ESENLER ilçesi 34 212
TURKIYE MUŞ VARTO KARAKÖY ESENLER köyü 49 436
TURKIYE SİVAS ZARA MERKEZ ESENLER köyü 58 346
TURKIYE ZONGULDAK EREĞLİ MERKEZ ESENLER köyü 67 372
TURKIYE BARTIN AMASRA MERKEZ ESENLER köyü 74 378
TURKIYE BİTLİS HİZAN SAĞINLI ESENLER köyü 13 434
TURKIYE GÜMÜŞHANE MERKEZ YAĞMURDERE ESENLER köyü 29 456
TURKIYE KASTAMONU MERKEZ AKKAYA ESENLER köyü 37 366
TURKIYE BARTIN MERKEZ KOZCAĞIZ KARŞIYAKA 74 378
TURKIYE BARTIN MERKEZ MERKEZ ULUGEÇİTAMBARCI 74 378
TURKIYE KARABÜK OVACIK MERKEZ EKİNCİK 78 372
TURKIYE KARABÜK SAFRANBOLU MERKEZ BOSTANBÜKÜ 78 372
TURKIYE YOZGAT ÇAYIRALAN MERKEZ ÇOKRADAN 66 354
TURKIYE TUNCELİ OVACIK YEŞİLYAZI HANUŞAĞI 62 428
TURKIYE KASTAMONU TAŞKÖPRÜ MERKEZ YUKARIŞEHİRÖREN 37 366
TURKIYE KASTAMONU TOSYA MERKEZ GÖKOMUZ 37 366
TURKIYE KASTAMONU CİDE MERKEZ MUSAKÖY 37 366
TURKIYE DİYARBAKIR LİCE MERKEZ MERKEZ 21 412
TURKIYE DENİZLİ BEYAĞAÇ MERKEZ MERKEZ 20 258
TURKIYE KONYA HADİM MERKEZ MERKEZ 42 332
TURKIYE KONYA HADİM MERKEZ MERKEZ 42 332
TURKIYE KONYA SELÇUKLU MERKEZ MERKEZ 42 332
TURKIYE KASTAMONU MERKEZ AKKAYA ESENLER 37 366
TURKIYE KASTAMONU MERKEZ KUZYAKA DURSUNLAR 37 366
TURKIYE KASTAMONU MERKEZ KUZYAKA KARAÇOMAK 37 366
TURKIYE GÜMÜŞHANE MERKEZ YAĞMURDERE ESENLER 29 456
TURKIYE GÜMÜŞHANE MERKEZ YAĞMURDERE ESENLER 29 456
TURKIYE GÜMÜŞHANE KELKİT MERKEZ KAŞ 29 456
TURKIYE KASTAMONU DADAY MERKEZ SİYAHLAR 37 366
TURKIYE İSTANBUL PENDİK MERKEZ MERKEZ 34 212
TURKIYE MERSİN TARSUS MERKEZ MERKEZ 33 324
TURKIYE BOLU MENGEN GÖKÇESU MAMATLAR 14 374
TURKIYE ÇANAKKALE MERKEZ MERKEZ MERKEZ 17 286
TURKIYE GAZİANTEP İSLAHİYE MERKEZ MERKEZ 27 342
TURKIYE ESKİŞEHİR SEYİTGAZİ MERKEZ MERKEZ 26 222
TURKIYE ADANA YÜREĞİR MERKEZ MERKEZ 1 322
TURKIYE BİNGÖL MERKEZ SANCAK SUDÜĞÜNÜ 12 426
TURKIYE ANKARA KIZILCAHAMAM MERKEZ MERKEZ 6 312
TURKIYE ANKARA SİNCAN MERKEZ MERKEZ 6 312
TURKIYE BİNGÖL GENÇ SERVİ DEDEBAĞI 12 426

ESENLER nerede - harita üzerindeki konumuESENLER Nereye bağlı

ESENLER Nerede

ESENLER Ne tarafta

ESENLER Hangi Bölgede


ESENLER ilçesi, İSTANBUL şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :34 olup, Telefon Alan Kodu : 212 dir. ESENLER Marmara bölgesindedir. ESENLER İstanbul'un Avrupa yakasındadır.
ESENLER köyü, KARAKÖY bucağı, VARTO ilçesi ve MUŞ şehrine bağlı bir köydür. Plakası :49 olup, Telefon Alan Kodu : 436 dir. ESENLER Doğu Anadolu bölgesindedir.
ESENLER köyü, MERKEZ bucağı, ZARA ilçesi ve SİVAS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir. ESENLER İç Anadolu bölgesindedir.
ESENLER köyü, MERKEZ bucağı, EREĞLİ ilçesi ve ZONGULDAK şehrine bağlı bir köydür. Plakası :67 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir. ESENLER Karedeniz bölgesindedir.
ESENLER köyü, MERKEZ bucağı, AMASRA ilçesi ve BARTIN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :74 olup, Telefon Alan Kodu : 378 dir. ESENLER Karedeniz bölgesindedir.
ESENLER köyü, SAĞINLI bucağı, HİZAN ilçesi ve BİTLİS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :13 olup, Telefon Alan Kodu : 434 dir. ESENLER Doğu Anadolu bölgesindedir.
ESENLER köyü, YAĞMURDERE bucağı, MERKEZ ilçesi ve GÜMÜŞHANE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :29 olup, Telefon Alan Kodu : 456 dir. ESENLER Karedeniz bölgesindedir.
ESENLER köyü, AKKAYA bucağı, MERKEZ ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir köydür. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir. ESENLER Karedeniz bölgesindedir.
ESENLER mahallesi, KARŞIYAKA köyü, KOZCAĞIZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve BARTIN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :74 olup, Telefon Alan Kodu : 378 dir.ESENLER Karedeniz bölgesindedir.
ESENLER mahallesi, ULUGEÇİTAMBARCI köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve BARTIN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :74 olup, Telefon Alan Kodu : 378 dir.ESENLER Karedeniz bölgesindedir.
ESENLER mahallesi, EKİNCİK köyü, MERKEZ bucağı, OVACIK ilçesi ve KARABÜK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :78 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir.ESENLER Karedeniz bölgesindedir.
ESENLER mahallesi, BOSTANBÜKÜ köyü, MERKEZ bucağı, SAFRANBOLU ilçesi ve KARABÜK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :78 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir.ESENLER Karedeniz bölgesindedir.
ESENLER mahallesi, ÇOKRADAN köyü, MERKEZ bucağı, ÇAYIRALAN ilçesi ve YOZGAT şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :66 olup, Telefon Alan Kodu : 354 dir.ESENLER İç Anadolu bölgesindedir.
ESENLER mahallesi, HANUŞAĞI köyü, YEŞİLYAZI bucağı, OVACIK ilçesi ve TUNCELİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :62 olup, Telefon Alan Kodu : 428 dir.ESENLER Doğu Anadolu bölgesindedir.
ESENLER mahallesi, YUKARIŞEHİRÖREN köyü, MERKEZ bucağı, TAŞKÖPRÜ ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir.ESENLER Karedeniz bölgesindedir.
ESENLER mahallesi, GÖKOMUZ köyü, MERKEZ bucağı, TOSYA ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir.ESENLER Karedeniz bölgesindedir.
ESENLER mahallesi, MUSAKÖY köyü, MERKEZ bucağı, CİDE ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir.ESENLER Karedeniz bölgesindedir.
ESENLER mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, LİCE ilçesi ve DİYARBAKIR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :21 olup, Telefon Alan Kodu : 412 dir.ESENLER Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
EŞENLER mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BEYAĞAÇ ilçesi ve DENİZLİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :20 olup, Telefon Alan Kodu : 258 dir.EŞENLER Ege bölgesindedir.
ESENLER mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SELÇUKLU ilçesi ve KONYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :42 olup, Telefon Alan Kodu : 332 dir.ESENLER İç Anadolu bölgesindedir.
ESENLER köyü, AKKAYA bucağı, MERKEZ ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir köydür. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir. ESENLER Karedeniz bölgesindedir.
ESENLER mahallesi, ESENLER köyü, AKKAYA bucağı, MERKEZ ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir.ESENLER Karedeniz bölgesindedir.
ESENLER mahallesi, DURSUNLAR köyü, KUZYAKA bucağı, MERKEZ ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir.ESENLER Karedeniz bölgesindedir.
ESENLER mahallesi, KARAÇOMAK köyü, KUZYAKA bucağı, MERKEZ ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir.ESENLER Karedeniz bölgesindedir.
ESENLER köyü, YAĞMURDERE bucağı, MERKEZ ilçesi ve GÜMÜŞHANE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :29 olup, Telefon Alan Kodu : 456 dir. ESENLER Karedeniz bölgesindedir.
ESENLER mahallesi, ESENLER köyü, YAĞMURDERE bucağı, MERKEZ ilçesi ve GÜMÜŞHANE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :29 olup, Telefon Alan Kodu : 456 dir.ESENLER Karedeniz bölgesindedir.
ESENLER köyü, YAĞMURDERE bucağı, MERKEZ ilçesi ve GÜMÜŞHANE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :29 olup, Telefon Alan Kodu : 456 dir. ESENLER Karedeniz bölgesindedir.
ESENLER mahallesi, KAŞ köyü, MERKEZ bucağı, KELKİT ilçesi ve GÜMÜŞHANE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :29 olup, Telefon Alan Kodu : 456 dir.ESENLER Karedeniz bölgesindedir.
ESENLER mahallesi, SİYAHLAR köyü, MERKEZ bucağı, DADAY ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir.ESENLER Karedeniz bölgesindedir.
ESENLER mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, PENDİK ilçesi ve İSTANBUL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :34 olup, Telefon Alan Kodu : 212 dir.ESENLER Marmara bölgesindedir.
ESENLER mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, TARSUS ilçesi ve MERSİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :33 olup, Telefon Alan Kodu : 324 dir.ESENLER Akdeniz bölgesindedir.
ESENLER mahallesi, MAMATLAR köyü, GÖKÇESU bucağı, MENGEN ilçesi ve BOLU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :14 olup, Telefon Alan Kodu : 374 dir.ESENLER Karedeniz bölgesindedir.
ESENLER mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve ÇANAKKALE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :17 olup, Telefon Alan Kodu : 286 dir.ESENLER Marmara bölgesindedir.
ESENLER mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, İSLAHİYE ilçesi ve GAZİANTEP şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :27 olup, Telefon Alan Kodu : 342 dir.ESENLER Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
ESENLER mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, YÜREĞİR ilçesi ve ADANA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :1 olup, Telefon Alan Kodu : 322 dir.ESENLER Akdeniz bölgesindedir.
ESENLER mahallesi, SUDÜĞÜNÜ köyü, SANCAK bucağı, MERKEZ ilçesi ve BİNGÖL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :12 olup, Telefon Alan Kodu : 426 dir.ESENLER Doğu Anadolu bölgesindedir.
ESENLER mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KIZILCAHAMAM ilçesi ve ANKARA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :6 olup, Telefon Alan Kodu : 312 dir.ESENLER İç Anadolu bölgesindedir.
ESENLER mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SİNCAN ilçesi ve ANKARA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :6 olup, Telefon Alan Kodu : 312 dir.ESENLER İç Anadolu bölgesindedir.
ESENLER mahallesi, DEDEBAĞI köyü, SERVİ bucağı, GENÇ ilçesi ve BİNGÖL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :12 olup, Telefon Alan Kodu : 426 dir.ESENLER Doğu Anadolu bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 0

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler