Ben bilirim

ESENKIYI nereye bağlı?, ESENKIYI nerede?

ESENKIYI nereye bağlı, ESENKIYI nerede? ESENKIYI köyü, GÖLDÜZÜ bucağı, ADİLCEVAZ ilçesi ve BİTLİS şehrine bağlıdır. ESENKIYI köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE ARTVİN HOPA MERKEZ ESENKIYI köyü 8 466
TURKIYE BİTLİS ADİLCEVAZ GÖLDÜZÜ ESENKIYI köyü 13 434
ESENKIYI Nereye bağlı

ESENKIYI Nerede

ESENKIYI Ne tarafta

ESENKIYI Hangi Bölgede


ESENKIYI köyü, MERKEZ bucağı, HOPA ilçesi ve ARTVİN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :8 olup, Telefon Alan Kodu : 466 dir. ESENKIYI Karedeniz bölgesindedir.
ESENKIYI köyü, GÖLDÜZÜ bucağı, ADİLCEVAZ ilçesi ve BİTLİS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :13 olup, Telefon Alan Kodu : 434 dir. ESENKIYI Doğu Anadolu bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler