Ben bilirim

ERGENEKON nereye bağlı?, ERGENEKON nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE GİRESUN GÜCE MERKEZ ERGENEKON köyü 28 454
TURKIYE IĞDIR KARAKOYUNLU MERKEZ MERKEZ 76 476
TURKIYE KARABÜK MERKEZ MERKEZ MERKEZ 78 372
TURKIYE MANİSA TURGUTLU MERKEZ MERKEZ 45 236
TURKIYE KÜTAHYA GEDİZ MERKEZ MERKEZ 43 274
TURKIYE KÜTAHYA GEDİZ MERKEZ ERDOĞMUŞ 43 274
TURKIYE İSTANBUL ŞİŞLİ MERKEZ MERKEZ 34 212
TURKIYE MERSİN TARSUS MERKEZ MERKEZ 33 324
TURKIYE ERZİNCAN MERKEZ MERKEZ MERKEZ 24 446
TURKIYE ERZİNCAN MERKEZ MERKEZ YAYLABAŞI 24 446
TURKIYE ERZİNCAN ÜZÜMLÜ MERKEZ KARAKAYA 24 446
TURKIYE ANKARA YENİMAHALLE MERKEZ MERKEZ 6 312
ERGENEKON Nereye bağlı

ERGENEKON Nerede

ERGENEKON Ne tarafta

ERGENEKON Hangi Bölgede


ERGENEKON köyü, MERKEZ bucağı, GÜCE ilçesi ve GİRESUN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :28 olup, Telefon Alan Kodu : 454 dir. ERGENEKON Karedeniz bölgesindedir.
ERGENEKON mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KARAKOYUNLU ilçesi ve IĞDIR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :76 olup, Telefon Alan Kodu : 476 dir.ERGENEKON Doğu Anadolu bölgesindedir.
ERGENEKON mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve KARABÜK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :78 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir.ERGENEKON Karedeniz bölgesindedir.
ERGENEKON mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, TURGUTLU ilçesi ve MANİSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :45 olup, Telefon Alan Kodu : 236 dir.ERGENEKON Ege bölgesindedir.
ERGENEKON mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, GEDİZ ilçesi ve KÜTAHYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :43 olup, Telefon Alan Kodu : 274 dir.ERGENEKON Ege bölgesindedir.
ERGENEKON mahallesi, ERDOĞMUŞ köyü, MERKEZ bucağı, GEDİZ ilçesi ve KÜTAHYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :43 olup, Telefon Alan Kodu : 274 dir.ERGENEKON Ege bölgesindedir.
ERGENEKON mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ŞİŞLİ ilçesi ve İSTANBUL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :34 olup, Telefon Alan Kodu : 212 dir.ERGENEKON Marmara bölgesindedir.
ERGENEKON mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, TARSUS ilçesi ve MERSİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :33 olup, Telefon Alan Kodu : 324 dir.ERGENEKON Akdeniz bölgesindedir.
ERGENEKON mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve ERZİNCAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :24 olup, Telefon Alan Kodu : 446 dir.ERGENEKON Doğu Anadolu bölgesindedir.
ERGENEKON mahallesi, YAYLABAŞI köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve ERZİNCAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :24 olup, Telefon Alan Kodu : 446 dir.ERGENEKON Doğu Anadolu bölgesindedir.
ERGENEKON mahallesi, KARAKAYA köyü, MERKEZ bucağı, ÜZÜMLÜ ilçesi ve ERZİNCAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :24 olup, Telefon Alan Kodu : 446 dir.ERGENEKON Doğu Anadolu bölgesindedir.
ERGENEKON mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, YENİMAHALLE ilçesi ve ANKARA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :6 olup, Telefon Alan Kodu : 312 dir.ERGENEKON İç Anadolu bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler