Ben bilirim

ERDEK nereye bağlı?, ERDEK nerede?

ERDEK nereye bağlı?, ERDEK nerede?, ERDEK nerenin ilçesi? ERDEK ilçesi BALIKESİR ilinin 20 ilçesinden birisidir. ERDEK ilçesine bağlı bucaklara, köylere ve mahallelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda ERDEK ilçesinin harita üzerindeki konumunu, ERDEK ilçesindeki okulları, otelleri, eczaneleri görebilirsiniz. ERDEK ilçesinin Trafik plaka kodu 10 ve Telefon alan kodu 266 dır.

Aşağıdaki tabloda ERDEK ismi geçen tüm ilçe, bucak, köy, mahalleleri ve nereye bağlı olduklarını görebilir ve ERDEK ismindeki yerin; nerenin ilçesi, nerenin köyü ve nerenin mahallesi olduğunu öğrenebilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleSk/Cad.Trafik KoduAlan Kodu
TURKIYE BALIKESİR ERDEK ilçesi 10 266
TURKIYE ÇORUM MERKEZ SEYDİM ERDEK köyü 19 364
TURKIYE ÇORUM ALACA MERKEZ GERDEKKAYA köyü 19 364
TURKIYE GÜMÜŞHANE KELKİT MERKEZ GERDEKHİSAR köyü 29 456
TURKIYE ZONGULDAK MERKEZ BEYCUMA HİMMETOĞLU 67 372
TURKIYE ŞANLIURFA BOZOVA MERKEZ MERKEZ 63 414
TURKIYE KAYSERİ SARIZ MERKEZ MERKEZ 38 352
TURKIYE ERZURUM PASİNLER MERKEZ MERKEZ 25 442
ERDEK Nereye bağlı

ERDEK Nerede

ERDEK Ne tarafta

ERDEK Hangi Bölgede


ERDEK ilçesi, BALIKESİR şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :10 olup, Telefon Alan Kodu : 266 dir. ERDEK 1201 bölgesindedir. ERDEK İstanbul'un Marmara yakasındadır.
ERDEK köyü, SEYDİM bucağı, MERKEZ ilçesi ve ÇORUM şehrine bağlı bir köydür. Plakası :19 olup, Telefon Alan Kodu : 364 dir. ERDEK 26103 bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 4,33

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler