Ben bilirim

EMİRŞAH nereye bağlı?, EMİRŞAH nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE ZONGULDAK ÇAYCUMA PERŞEMBE EMİRŞAH köyü 67 372
TURKIYE ÇORUM BAYAT MERKEZ EMİRŞAH köyü 19 364
TURKIYE MERSİN ANAMUR MERKEZ MERKEZ 33 324
TURKIYE ÇANKIRI ŞABANÖZÜ MERKEZ ÖDEK 18 376
EMİRŞAH Nereye bağlı

EMİRŞAH Nerede

EMİRŞAH Ne tarafta

EMİRŞAH Hangi Bölgede


EMİRŞAH köyü, PERŞEMBE bucağı, ÇAYCUMA ilçesi ve ZONGULDAK şehrine bağlı bir köydür. Plakası :67 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir. EMİRŞAH Karedeniz bölgesindedir.
EMİRŞAH köyü, MERKEZ bucağı, BAYAT ilçesi ve ÇORUM şehrine bağlı bir köydür. Plakası :19 olup, Telefon Alan Kodu : 364 dir. EMİRŞAH Karedeniz bölgesindedir.
EMİRŞAH mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ANAMUR ilçesi ve MERSİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :33 olup, Telefon Alan Kodu : 324 dir.EMİRŞAH Akdeniz bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler