Ben bilirim

EMİRALİ nereye bağlı?, EMİRALİ nerede?

EMİRALİ nereye bağlı, EMİRALİ nerede? EMİRALİ köyü, BÜYÜKKARIŞTIRAN bucağı, LÜLEBURGAZ ilçesi ve KIRKLARELİ şehrine bağlıdır. EMİRALİ köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE ZONGULDAK EREĞLİ ORMANLI EMİRALİ köyü 67 372
TURKIYE KIRKLARELİ LÜLEBURGAZ BÜYÜKKARIŞTIRAN EMİRALİ köyü 39 288
TURKIYE TEKİRDAĞ MALKARA MERKEZ MERKEZ 59 282
TURKIYE SİNOP ERFELEK MERKEZ HAMİDİYE 57 368
EMİRALİ Nereye bağlı

EMİRALİ Nerede

EMİRALİ Ne tarafta

EMİRALİ Hangi Bölgede


EMİRALİ köyü, ORMANLI bucağı, EREĞLİ ilçesi ve ZONGULDAK şehrine bağlı bir köydür. Plakası :67 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir. EMİRALİ Karedeniz bölgesindedir.
EMİRALİ köyü, BÜYÜKKARIŞTIRAN bucağı, LÜLEBURGAZ ilçesi ve KIRKLARELİ şehrine bağlı bir köydür. Plakası :39 olup, Telefon Alan Kodu : 288 dir. EMİRALİ Marmara bölgesindedir.
EMİRALİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MALKARA ilçesi ve TEKİRDAĞ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :59 olup, Telefon Alan Kodu : 282 dir.EMİRALİ Marmara bölgesindedir.
EMİRALİ mahallesi, HAMİDİYE köyü, MERKEZ bucağı, ERFELEK ilçesi ve SİNOP şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :57 olup, Telefon Alan Kodu : 368 dir.EMİRALİ Karedeniz bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler