Ben bilirim

ELMALIK nereye bağlı?, ELMALIK nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE RİZE PAZAR MERKEZ ELMALIK köyü 53 464
TURKIYE IĞDIR TUZLUCA MERKEZ ELMALIK köyü 76 476
TURKIYE YALOVA MERKEZ MERKEZ ELMALIK köyü 77 226
TURKIYE BOLU MERKEZ MERKEZ ELMALIK köyü 14 374
TURKIYE ÇANKIRI ORTA MERKEZ ELMALIK köyü 18 376
TURKIYE DÜZCE MERKEZ MERKEZ MUNCURLU 81 380
TURKIYE AMASYA TAŞOVA MERKEZ SOFUALAN 5 358
TURKIYE SAKARYA ADAPAZARI MERKEZ MERKEZ 54 264
TURKIYE BARTIN MERKEZ MERKEZ KIŞLAKÖY 74 378
TURKIYE BARTIN ULUS MERKEZ ESELER 74 378
TURKIYE VAN EDREMİT MERKEZ MERKEZ 65 432
TURKIYE ORDU ÜNYE MERKEZ MERKEZ 52 452
TURKIYE SAMSUN TERME MERKEZ MERKEZ 55 362
TURKIYE RİZE ARDEŞEN MERKEZ MERKEZ 53 464
TURKIYE TUNCELİ MAZGİRT AKPAZAR AKPAZAR 62 428
TURKIYE GİRESUN KEŞAP KARABULDUK ÇAMLICA 28 454
TURKIYE İSTANBUL ÜMRANİYE MERKEZ MERKEZ 34 212
TURKIYE GİRESUN KEŞAP MERKEZ YAZLIK 28 454
TURKIYE BOLU MERKEZ MERKEZ ELMALIK 14 374
ELMALIK Nereye bağlı

ELMALIK Nerede

ELMALIK Ne tarafta

ELMALIK Hangi Bölgede


ELMALIK köyü, MERKEZ bucağı, PAZAR ilçesi ve RİZE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :53 olup, Telefon Alan Kodu : 464 dir. ELMALIK Karedeniz bölgesindedir.
ELMALIK köyü, MERKEZ bucağı, TUZLUCA ilçesi ve IĞDIR şehrine bağlı bir köydür. Plakası :76 olup, Telefon Alan Kodu : 476 dir. ELMALIK Doğu Anadolu bölgesindedir.
ELMALIK köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve YALOVA şehrine bağlı bir köydür. Plakası :77 olup, Telefon Alan Kodu : 226 dir. ELMALIK Marmara bölgesindedir.
ELMALIK köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve BOLU şehrine bağlı bir köydür. Plakası :14 olup, Telefon Alan Kodu : 374 dir. ELMALIK Karedeniz bölgesindedir.
ELMALIK köyü, MERKEZ bucağı, ORTA ilçesi ve ÇANKIRI şehrine bağlı bir köydür. Plakası :18 olup, Telefon Alan Kodu : 376 dir. ELMALIK İç Anadolu bölgesindedir.
ELMALIK mahallesi, MUNCURLU köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve DÜZCE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :81 olup, Telefon Alan Kodu : 380 dir.ELMALIK Karedeniz bölgesindedir.
ELMALIK mahallesi, SOFUALAN köyü, MERKEZ bucağı, TAŞOVA ilçesi ve AMASYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :5 olup, Telefon Alan Kodu : 358 dir.ELMALIK Karedeniz bölgesindedir.
ELMALIK mahallesi, KIŞLAKÖY köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve BARTIN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :74 olup, Telefon Alan Kodu : 378 dir.ELMALIK Karedeniz bölgesindedir.
ELMALIK mahallesi, ESELER köyü, MERKEZ bucağı, ULUS ilçesi ve BARTIN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :74 olup, Telefon Alan Kodu : 378 dir.ELMALIK Karedeniz bölgesindedir.
ELMALIK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, EDREMİT ilçesi ve VAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :65 olup, Telefon Alan Kodu : 432 dir.ELMALIK Doğu Anadolu bölgesindedir.
ELMALIK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÜNYE ilçesi ve ORDU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :52 olup, Telefon Alan Kodu : 452 dir.ELMALIK Karedeniz bölgesindedir.
ELMALIK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, TERME ilçesi ve SAMSUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :55 olup, Telefon Alan Kodu : 362 dir.ELMALIK Karedeniz bölgesindedir.
ELMALIK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ARDEŞEN ilçesi ve RİZE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :53 olup, Telefon Alan Kodu : 464 dir.ELMALIK Karedeniz bölgesindedir.
ELMALIK mahallesi, AKPAZAR köyü, AKPAZAR bucağı, MAZGİRT ilçesi ve TUNCELİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :62 olup, Telefon Alan Kodu : 428 dir.ELMALIK Doğu Anadolu bölgesindedir.
ELMALIK mahallesi, ÇAMLICA köyü, KARABULDUK bucağı, KEŞAP ilçesi ve GİRESUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :28 olup, Telefon Alan Kodu : 454 dir.ELMALIK Karedeniz bölgesindedir.
ELMALIK mahallesi, YAZLIK köyü, MERKEZ bucağı, KEŞAP ilçesi ve GİRESUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :28 olup, Telefon Alan Kodu : 454 dir.ELMALIK Karedeniz bölgesindedir.
ELMALIK köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve BOLU şehrine bağlı bir köydür. Plakası :14 olup, Telefon Alan Kodu : 374 dir. ELMALIK Karedeniz bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler