Ben bilirim

ELDELEK nereye bağlı?, ELDELEK nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE KIRIKKALE BALIŞEYH MERKEZ ELDELEK köyü 71 318
TURKIYE KIRŞEHİR AKPINAR MERKEZ ELDELEKLİDEMİREL köyü 40 386
TURKIYE KIRŞEHİR AKPINAR MERKEZ ELDELEKLİORTAOBA köyü 40 386
TURKIYE KIRIKKALE BALIŞEYH MERKEZ BEYOBASI 71 318
TURKIYE KAHRAMANMARAŞ ELBİSTAN MERKEZ MERKEZ 46 344
TURKIYE MANİSA SALİHLİ MERKEZ MERKEZ 45 236
TURKIYE ANKARA ÇAMLIDERE MERKEZ MERKEZ 6 312
ELDELEK Nereye bağlı

ELDELEK Nerede

ELDELEK Ne tarafta

ELDELEK Hangi Bölgede


ELDELEK köyü, MERKEZ bucağı, BALIŞEYH ilçesi ve KIRIKKALE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :71 olup, Telefon Alan Kodu : 318 dir. ELDELEK İç Anadolu bölgesindedir.
ELDELEK mahallesi, BEYOBASI köyü, MERKEZ bucağı, BALIŞEYH ilçesi ve KIRIKKALE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :71 olup, Telefon Alan Kodu : 318 dir.ELDELEK İç Anadolu bölgesindedir.
ELDELEK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ELBİSTAN ilçesi ve KAHRAMANMARAŞ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :46 olup, Telefon Alan Kodu : 344 dir.ELDELEK Akdeniz bölgesindedir.
ELDELEK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SALİHLİ ilçesi ve MANİSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :45 olup, Telefon Alan Kodu : 236 dir.ELDELEK Ege bölgesindedir.
ELDELEK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÇAMLIDERE ilçesi ve ANKARA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :6 olup, Telefon Alan Kodu : 312 dir.ELDELEK İç Anadolu bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler