Ben bilirim

ELBİSTAN nereye bağlı?, ELBİSTAN nerede?

ELBİSTAN nereye bağlı?, ELBİSTAN nerede?, ELBİSTAN nerenin ilçesi? ELBİSTAN ilçesi KAHRAMANMARAŞ ilinin 10 ilçesinden birisidir. ELBİSTAN ilçesine bağlı bucaklara, köylere ve mahallelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda ELBİSTAN ilçesinin harita üzerindeki konumunu, ELBİSTAN ilçesindeki okulları, otelleri, eczaneleri görebilirsiniz. ELBİSTAN ilçesinin Trafik plaka kodu 46 ve Telefon alan kodu 344 dır.

Aşağıdaki tabloda ELBİSTAN ismi geçen tüm ilçe, bucak, köy, mahalleleri ve nereye bağlı olduklarını görebilir ve ELBİSTAN ismindeki yerin; nerenin ilçesi, nerenin köyü ve nerenin mahallesi olduğunu öğrenebilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleSk/Cad.Trafik KoduAlan Kodu
TURKIYE KAHRAMANMARAŞ ELBİSTAN ilçesi 46 344
TURKIYE KAHRAMANMARAŞ ELBİSTAN MERKEZ MERKEZ 46 344
TURKIYE ELAZIĞ SİVRİCE MERKEZ AKBUĞDAY 23 424
TURKIYE GAZİANTEP İSLAHİYE MERKEZ MERKEZ 27 342
ELBİSTAN Nereye bağlı

ELBİSTAN Nerede

ELBİSTAN Ne tarafta

ELBİSTAN Hangi Bölgede


ELBİSTAN ilçesi, KAHRAMANMARAŞ şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :46 olup, Telefon Alan Kodu : 344 dir. ELBİSTAN 1191 bölgesindedir. ELBİSTAN İstanbul'un Akdeniz yakasındadır.
ELBİSTAN mahallesi, AKBUĞDAY köyü, MERKEZ bucağı, SİVRİCE ilçesi ve ELAZIĞ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :23 olup, Telefon Alan Kodu : 424 dir.ELBİSTAN 62288 bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 2,9

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler