Ben bilirim

ELBEYLİ nereye bağlı?, ELBEYLİ nerede?

ELBEYLİ nereye bağlı?, ELBEYLİ nerede?, ELBEYLİ ilçesi KİLİS ilinin 4 ilçesinden birisidir. ELBEYLİ ilçesine bağlı bucaklara, köylere ve mahallelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda ELBEYLİ ilçesinin harita üzerindeki konumunu, ELBEYLİ ilçesindeki okulları, otelleri, eczaneleri görebilirsiniz. ELBEYLİ ilçesinin Trafik plaka kodu 79 ve Telefon alan kodu 348 dır.

Aşağıdaki tabloda ELBEYLİ ismi geçen tüm ilçe, bucak, köy, mahalleleri ve nereye bağlı olduklarını görebilir ve ELBEYLİ ismindeki yerin; nerenin ilçesi, nerenin köyü ve nerenin mahallesi olduğunu öğrenebilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE KİLİS ELBEYLİ ilçesi 79 348
TURKIYE TOKAT ZİLE YILDIZTEPE GÜZELBEYLİ köyü 60 356
TURKIYE OSMANİYE DÜZİÇİ MERKEZ ELBEYLİ köyü 80 328
TURKIYE MARDİN KIZILTEPE MERKEZ MERKEZ 47 482
TURKIYE MERSİN MUT MERKEZ MERKEZ 33 324
TURKIYE MERSİN ERDEMLİ MERKEZ MERKEZ 33 324
TURKIYE BURSA İZNİK MERKEZ MERKEZ 16 224
TURKIYE AYDIN KARACASU MERKEZ MERKEZ 9 256

ELBEYLİ nerede - harita üzerindeki konumuELBEYLİ Nereye bağlı

ELBEYLİ Nerede

ELBEYLİ Ne tarafta

ELBEYLİ Hangi Bölgede


ELBEYLİ ilçesi, KİLİS şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :79 olup, Telefon Alan Kodu : 348 dir. ELBEYLİ Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
ELBEYLİ köyü, MERKEZ bucağı, DÜZİÇİ ilçesi ve OSMANİYE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :80 olup, Telefon Alan Kodu : 328 dir. ELBEYLİ Akdeniz bölgesindedir.
ELBEYLİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KIZILTEPE ilçesi ve MARDİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :47 olup, Telefon Alan Kodu : 482 dir.ELBEYLİ Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
ELBEYLİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MUT ilçesi ve MERSİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :33 olup, Telefon Alan Kodu : 324 dir.ELBEYLİ Akdeniz bölgesindedir.
ELBEYLİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ERDEMLİ ilçesi ve MERSİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :33 olup, Telefon Alan Kodu : 324 dir.ELBEYLİ Akdeniz bölgesindedir.
ELBEYLİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, İZNİK ilçesi ve BURSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :16 olup, Telefon Alan Kodu : 224 dir.ELBEYLİ Marmara bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 0

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler