Ben bilirim

EKİNLİK nereye bağlı?, EKİNLİK nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE AFYONKARAHİSAR BAŞMAKÇI MERKEZ EKİNLİK köyü 3 272
TURKIYE BATMAN SASON MERKEZ YOLÜSTÜ 72 488
TURKIYE MARDİN KIZILTEPE MERKEZ MERKEZ 47 482
TURKIYE ERZURUM OLUR MERKEZ MERKEZ 25 442
TURKIYE BALIKESİR SUSURLUK MERKEZ MERKEZ 10 266
TURKIYE BALIKESİR MARMARA MERKEZ MERKEZ 10 266
EKİNLİK Nereye bağlı

EKİNLİK Nerede

EKİNLİK Ne tarafta

EKİNLİK Hangi Bölgede


EKİNLİK köyü, MERKEZ bucağı, BAŞMAKÇI ilçesi ve AFYONKARAHİSAR şehrine bağlı bir köydür. Plakası :3 olup, Telefon Alan Kodu : 272 dir. EKİNLİK Ege bölgesindedir.
EKİNLİK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KIZILTEPE ilçesi ve MARDİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :47 olup, Telefon Alan Kodu : 482 dir.EKİNLİK Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
EKİNLİK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, OLUR ilçesi ve ERZURUM şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :25 olup, Telefon Alan Kodu : 442 dir.EKİNLİK Doğu Anadolu bölgesindedir.
EKİNLİK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SUSURLUK ilçesi ve BALIKESİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :10 olup, Telefon Alan Kodu : 266 dir.EKİNLİK Marmara bölgesindedir.
EKİNLİK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MARMARA ilçesi ve BALIKESİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :10 olup, Telefon Alan Kodu : 266 dir.EKİNLİK Marmara bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler