Ben bilirim

EFELER nereye bağlı?, EFELER nerede?

EFELER nereye bağlı?, EFELER nerede?, EFELER nerenin ilçesi? EFELER ilçesi AYDIN ilinin 17 ilçesinden birisidir. EFELER ilçesine bağlı bucaklara, köylere ve mahallelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda EFELER ilçesinin harita üzerindeki konumunu, EFELER ilçesindeki okulları, otelleri, eczaneleri görebilirsiniz. EFELER ilçesinin Trafik plaka kodu 9 ve Telefon alan kodu 256 dır.

Aşağıdaki tabloda EFELER ismi geçen tüm ilçe, bucak, köy, mahalleleri ve nereye bağlı olduklarını görebilir ve EFELER ismindeki yerin; nerenin ilçesi, nerenin köyü ve nerenin mahallesi olduğunu öğrenebilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE AYDIN EFELER ilçesi 9 256
TURKIYE ARTVİN BORÇKA CAMİLİ EFELER köyü 8 466
TURKIYE ERZİNCAN KEMALİYE DUTLUCA EFELER köyü 24 446
TURKIYE KÜTAHYA ÇAVDARHİSAR MERKEZ EFELER köyü 43 274
TURKIYE UŞAK MERKEZ GÜRE MOLLAMUSA 64 276
TURKIYE GÜMÜŞHANE MERKEZ MERKEZ İKİSU 29 456
TURKIYE İZMİR BUCA MERKEZ MERKEZ 35 232
TURKIYE AYDIN EFELER MERKEZ MERKEZ 9 256
TURKIYE AYDIN DİDİM MERKEZ MERKEZ 9 256
EFELER Nereye bağlı

EFELER Nerede

EFELER Ne tarafta

EFELER Hangi Bölgede


EFELER ilçesi, AYDIN şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :9 olup, Telefon Alan Kodu : 256 dir. EFELER Ege bölgesindedir.
EFELER köyü, CAMİLİ bucağı, BORÇKA ilçesi ve ARTVİN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :8 olup, Telefon Alan Kodu : 466 dir. EFELER Karedeniz bölgesindedir.
EFELER köyü, DUTLUCA bucağı, KEMALİYE ilçesi ve ERZİNCAN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :24 olup, Telefon Alan Kodu : 446 dir. EFELER Doğu Anadolu bölgesindedir.
EFELER köyü, MERKEZ bucağı, ÇAVDARHİSAR ilçesi ve KÜTAHYA şehrine bağlı bir köydür. Plakası :43 olup, Telefon Alan Kodu : 274 dir. EFELER Ege bölgesindedir.
EFELER mahallesi, MOLLAMUSA köyü, GÜRE bucağı, MERKEZ ilçesi ve UŞAK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :64 olup, Telefon Alan Kodu : 276 dir.EFELER Ege bölgesindedir.
EFELER mahallesi, İKİSU köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve GÜMÜŞHANE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :29 olup, Telefon Alan Kodu : 456 dir.EFELER Karedeniz bölgesindedir.
EFELER mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BUCA ilçesi ve İZMİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :35 olup, Telefon Alan Kodu : 232 dir.EFELER Ege bölgesindedir.
EFELER mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, EFELER ilçesi ve AYDIN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :9 olup, Telefon Alan Kodu : 256 dir.EFELER Ege bölgesindedir.
EFELER mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, DİDİM ilçesi ve AYDIN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :9 olup, Telefon Alan Kodu : 256 dir.EFELER Ege bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 0

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler