Ben bilirim

EDREMİT nereye bağlı?, EDREMİT nerede?

EDREMİT nereye bağlı?, EDREMİT nerede?, EDREMİT nerenin ilçesi? EDREMİT ilçesi BALIKESİR ilinin 20 ilçesinden birisidir. EDREMİT ilçesine bağlı bucaklara, köylere ve mahallelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda EDREMİT ilçesinin harita üzerindeki konumunu, EDREMİT ilçesindeki okulları, otelleri, eczaneleri görebilirsiniz. EDREMİT ilçesinin Trafik plaka kodu 10 ve Telefon alan kodu 266 dır.

Aşağıdaki tabloda EDREMİT ismi geçen tüm ilçe, bucak, köy, mahalleleri ve nereye bağlı olduklarını görebilir ve EDREMİT ismindeki yerin; nerenin ilçesi, nerenin köyü ve nerenin mahallesi olduğunu öğrenebilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleSk/Cad.Trafik KoduAlan Kodu
TURKIYE BALIKESİR EDREMİT ilçesi 10 266
TURKIYE VAN EDREMİT ilçesi 65 432
TURKIYE AĞRI PATNOS MERKEZ EDREMİT köyü 4 472
EDREMİT Nereye bağlı

EDREMİT Nerede

EDREMİT Ne tarafta

EDREMİT Hangi Bölgede


EDREMİT ilçesi, BALIKESİR şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :10 olup, Telefon Alan Kodu : 266 dir. EDREMİT 1186 bölgesindedir. EDREMİT İstanbul'un Marmara yakasındadır.
EDREMİT köyü, MERKEZ bucağı, PATNOS ilçesi ve AĞRI şehrine bağlı bir köydür. Plakası :4 olup, Telefon Alan Kodu : 472 dir. EDREMİT 30413 bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 4,61

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler