Ben bilirim

DÜZOVA nereye bağlı?, DÜZOVA nerede?

DÜZOVA nereye bağlı, DÜZOVA nerede? DÜZOVA köyü, MERKEZ bucağı, VİZE ilçesi ve KIRKLARELİ şehrine bağlıdır. DÜZOVA köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE MUŞ KORKUT MERKEZ DÜZOVA köyü 49 436
TURKIYE SİVAS MERKEZ MERKEZ DÜZOVA köyü 58 346
TURKIYE ŞIRNAK CİZRE DİCLE DÜZOVA köyü 73 486
TURKIYE KIRKLARELİ VİZE MERKEZ DÜZOVA köyü 39 288
TURKIYE ŞANLIURFA CEYLANPINAR MERKEZ MERKEZ 63 414
TURKIYE DİYARBAKIR ÇINAR MERKEZ MERKEZ 21 412
DÜZOVA Nereye bağlı

DÜZOVA Nerede

DÜZOVA Ne tarafta

DÜZOVA Hangi Bölgede


DÜZOVA köyü, MERKEZ bucağı, KORKUT ilçesi ve MUŞ şehrine bağlı bir köydür. Plakası :49 olup, Telefon Alan Kodu : 436 dir. DÜZOVA Doğu Anadolu bölgesindedir.
DÜZOVA köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve SİVAS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir. DÜZOVA İç Anadolu bölgesindedir.
DÜZOVA köyü, DİCLE bucağı, CİZRE ilçesi ve ŞIRNAK şehrine bağlı bir köydür. Plakası :73 olup, Telefon Alan Kodu : 486 dir. DÜZOVA Doğu Anadolu bölgesindedir.
DÜZOVA köyü, MERKEZ bucağı, VİZE ilçesi ve KIRKLARELİ şehrine bağlı bir köydür. Plakası :39 olup, Telefon Alan Kodu : 288 dir. DÜZOVA Marmara bölgesindedir.
DÜZOVA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, CEYLANPINAR ilçesi ve ŞANLIURFA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :63 olup, Telefon Alan Kodu : 414 dir.DÜZOVA Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
DÜZOVA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÇINAR ilçesi ve DİYARBAKIR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :21 olup, Telefon Alan Kodu : 412 dir.DÜZOVA Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler