Ben bilirim

DÜZKÖY nereye bağlı?, DÜZKÖY nerede?

DÜZKÖY nereye bağlı, DÜZKÖY nerede? DÜZKÖY köyü, MERKEZ bucağı, CİDE ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlıdır. DÜZKÖY köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE TRABZON DÜZKÖY ilçesi 61 462
TURKIYE RİZE MERKEZ MERKEZ DÜZKÖY köyü 53 464
TURKIYE RİZE ARDEŞEN MERKEZ DÜZKÖY köyü 53 464
TURKIYE SİVAS MERKEZ KARAYÜN GÜNDÜZKÖY köyü 58 346
TURKIYE BARTIN ULUS MERKEZ DÜZKÖY köyü 74 378
TURKIYE ARTVİN BORÇKA MERKEZ DÜZKÖY köyü 8 466
TURKIYE BOLU MENGEN PAZARKÖY DÜZKÖY köyü 14 374
TURKIYE GİRESUN ÇANAKÇI MERKEZ DÜZKÖY köyü 28 454
TURKIYE GİRESUN KEŞAP MERKEZ DÜZKÖY köyü 28 454
TURKIYE GİRESUN TİREBOLU MERKEZ DÜZKÖY köyü 28 454
TURKIYE KASTAMONU CİDE MERKEZ DÜZKÖY köyü 37 366
TURKIYE KARABÜK MERKEZ MERKEZ YUKARI KIZILCAÖREN 78 372
TURKIYE UŞAK EŞME MERKEZ AYDINLI 64 276
TURKIYE ORDU ÜNYE MERKEZ MERKEZ 52 452
TURKIYE SAMSUN ONDOKUZMAYIS MERKEZ MERKEZ 55 362
TURKIYE SAMSUN SALIPAZARI MERKEZ MERKEZ 55 362
TURKIYE TRABZON ŞALPAZARI MERKEZ MERKEZ 61 462
TURKIYE KASTAMONU CİDE MERKEZ DÜZKÖY 37 366
TURKIYE KASTAMONU ÇATALZEYTİN MERKEZ KAYADİBİ 37 366
TURKIYE GİRESUN TİREBOLU MERKEZ ATAKÖY 28 454
TURKIYE ESKİŞEHİR SARICAKAYA MERKEZ MERKEZ 26 222
TURKIYE ERZURUM İSPİR MERKEZ MERKEZ 25 442
TURKIYE ORDU ALTINORDU MERKEZ MERKEZ 52 452

DÜZKÖY ilçesine bağlı bucaklar
MERKEZ
DÜZKÖY ilçesine bağlı köyler
MERKEZ
DÜZKÖY nerede - harita üzerindeki konumuDÜZKÖY Nereye bağlı

DÜZKÖY Nerede

DÜZKÖY Ne tarafta

DÜZKÖY Hangi Bölgede


DÜZKÖY ilçesi, TRABZON şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :61 olup, Telefon Alan Kodu : 462 dir. DÜZKÖY Karedeniz bölgesindedir.
DÜZKÖY köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve RİZE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :53 olup, Telefon Alan Kodu : 464 dir. DÜZKÖY Karedeniz bölgesindedir.
DÜZKÖY köyü, MERKEZ bucağı, ARDEŞEN ilçesi ve RİZE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :53 olup, Telefon Alan Kodu : 464 dir. DÜZKÖY Karedeniz bölgesindedir.
DÜZKÖY köyü, MERKEZ bucağı, ULUS ilçesi ve BARTIN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :74 olup, Telefon Alan Kodu : 378 dir. DÜZKÖY Karedeniz bölgesindedir.
DÜZKÖY köyü, MERKEZ bucağı, BORÇKA ilçesi ve ARTVİN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :8 olup, Telefon Alan Kodu : 466 dir. DÜZKÖY Karedeniz bölgesindedir.
DÜZKÖY köyü, PAZARKÖY bucağı, MENGEN ilçesi ve BOLU şehrine bağlı bir köydür. Plakası :14 olup, Telefon Alan Kodu : 374 dir. DÜZKÖY Karedeniz bölgesindedir.
DÜZKÖY köyü, MERKEZ bucağı, ÇANAKÇI ilçesi ve GİRESUN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :28 olup, Telefon Alan Kodu : 454 dir. DÜZKÖY Karedeniz bölgesindedir.
DÜZKÖY köyü, MERKEZ bucağı, KEŞAP ilçesi ve GİRESUN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :28 olup, Telefon Alan Kodu : 454 dir. DÜZKÖY Karedeniz bölgesindedir.
DÜZKÖY köyü, MERKEZ bucağı, TİREBOLU ilçesi ve GİRESUN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :28 olup, Telefon Alan Kodu : 454 dir. DÜZKÖY Karedeniz bölgesindedir.
DÜZKÖY köyü, MERKEZ bucağı, CİDE ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir köydür. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir. DÜZKÖY Karedeniz bölgesindedir.
DÜZKÖY mahallesi, YUKARI KIZILCAÖREN köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve KARABÜK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :78 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir.DÜZKÖY Karedeniz bölgesindedir.
DÜZKÖY mahallesi, AYDINLI köyü, MERKEZ bucağı, EŞME ilçesi ve UŞAK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :64 olup, Telefon Alan Kodu : 276 dir.DÜZKÖY Ege bölgesindedir.
DÜZKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÜNYE ilçesi ve ORDU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :52 olup, Telefon Alan Kodu : 452 dir.DÜZKÖY Karedeniz bölgesindedir.
DÜZKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ONDOKUZMAYIS ilçesi ve SAMSUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :55 olup, Telefon Alan Kodu : 362 dir.DÜZKÖY Karedeniz bölgesindedir.
DÜZKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SALIPAZARI ilçesi ve SAMSUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :55 olup, Telefon Alan Kodu : 362 dir.DÜZKÖY Karedeniz bölgesindedir.
DÜZKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ŞALPAZARI ilçesi ve TRABZON şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :61 olup, Telefon Alan Kodu : 462 dir.DÜZKÖY Karedeniz bölgesindedir.
DÜZKÖY köyü, MERKEZ bucağı, CİDE ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir köydür. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir. DÜZKÖY Karedeniz bölgesindedir.
DÜZKÖY mahallesi, DÜZKÖY köyü, MERKEZ bucağı, CİDE ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir.DÜZKÖY Karedeniz bölgesindedir.
DÜZKÖY mahallesi, KAYADİBİ köyü, MERKEZ bucağı, ÇATALZEYTİN ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir.DÜZKÖY Karedeniz bölgesindedir.
DÜZKÖY mahallesi, ATAKÖY köyü, MERKEZ bucağı, TİREBOLU ilçesi ve GİRESUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :28 olup, Telefon Alan Kodu : 454 dir.DÜZKÖY Karedeniz bölgesindedir.
DÜZKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SARICAKAYA ilçesi ve ESKİŞEHİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :26 olup, Telefon Alan Kodu : 222 dir.DÜZKÖY İç Anadolu bölgesindedir.
DÜZKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, İSPİR ilçesi ve ERZURUM şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :25 olup, Telefon Alan Kodu : 442 dir.DÜZKÖY Doğu Anadolu bölgesindedir.
DÜZKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ALTINORDU ilçesi ve ORDU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :52 olup, Telefon Alan Kodu : 452 dir.DÜZKÖY Karedeniz bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 0

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler