Ben bilirim

DÜZAĞAÇ nereye bağlı?, DÜZAĞAÇ nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE BİLECİK BOZÜYÜK DODURGA DÜZAĞAÇ köyü 11 228
TURKIYE BİNGÖL SOLHAN MERKEZ DÜZAĞAÇ köyü 12 426
TURKIYE BOLU MENGEN PAZARKÖY DÜZAĞAÇ köyü 14 374
TURKIYE AFYONKARAHİSAR SİNANPAŞA MERKEZ DÜZAĞAÇ köyü 3 272
TURKIYE KASTAMONU DOĞANYURT MERKEZ DÜZAĞAÇ köyü 37 366
TURKIYE BARTIN ULUS KUMLUCA AKÖRENSÖKÜLER 74 378
TURKIYE KOCAELİ GÖLCÜK MERKEZ MERKEZ 41 262
TURKIYE ELAZIĞ ALACAKAYA MERKEZ İNCEBAYIR 23 424
TURKIYE BİNGÖL KİĞI MERKEZ BİLLİCE 12 426
TURKIYE ADANA KOZAN MERKEZ MERKEZ 1 322
TURKIYE ADANA KOZAN MERKEZ MERKEZ 1 322
TURKIYE ADIYAMAN MERKEZ KOÇALİ UZUNKÖY 2 416
TURKIYE ANTALYA MANAVGAT MERKEZ MERKEZ 7 242
TURKIYE ADIYAMAN ÇELİKHAN MERKEZ BOZGEDİK 2 416
DÜZAĞAÇ Nereye bağlı

DÜZAĞAÇ Nerede

DÜZAĞAÇ Ne tarafta

DÜZAĞAÇ Hangi Bölgede


DÜZAĞAÇ köyü, DODURGA bucağı, BOZÜYÜK ilçesi ve BİLECİK şehrine bağlı bir köydür. Plakası :11 olup, Telefon Alan Kodu : 228 dir. DÜZAĞAÇ Marmara bölgesindedir.
DÜZAĞAÇ köyü, MERKEZ bucağı, SOLHAN ilçesi ve BİNGÖL şehrine bağlı bir köydür. Plakası :12 olup, Telefon Alan Kodu : 426 dir. DÜZAĞAÇ Doğu Anadolu bölgesindedir.
DÜZAĞAÇ köyü, PAZARKÖY bucağı, MENGEN ilçesi ve BOLU şehrine bağlı bir köydür. Plakası :14 olup, Telefon Alan Kodu : 374 dir. DÜZAĞAÇ Karedeniz bölgesindedir.
DÜZAĞAÇ köyü, MERKEZ bucağı, SİNANPAŞA ilçesi ve AFYONKARAHİSAR şehrine bağlı bir köydür. Plakası :3 olup, Telefon Alan Kodu : 272 dir. DÜZAĞAÇ Ege bölgesindedir.
DÜZAĞAÇ köyü, MERKEZ bucağı, DOĞANYURT ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir köydür. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir. DÜZAĞAÇ Karedeniz bölgesindedir.
DÜZAĞAÇ mahallesi, AKÖRENSÖKÜLER köyü, KUMLUCA bucağı, ULUS ilçesi ve BARTIN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :74 olup, Telefon Alan Kodu : 378 dir.DÜZAĞAÇ Karedeniz bölgesindedir.
DÜZAĞAÇ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, GÖLCÜK ilçesi ve KOCAELİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :41 olup, Telefon Alan Kodu : 262 dir.DÜZAĞAÇ Marmara bölgesindedir.
DÜZAĞAÇ mahallesi, İNCEBAYIR köyü, MERKEZ bucağı, ALACAKAYA ilçesi ve ELAZIĞ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :23 olup, Telefon Alan Kodu : 424 dir.DÜZAĞAÇ Doğu Anadolu bölgesindedir.
DÜZAĞAÇ mahallesi, BİLLİCE köyü, MERKEZ bucağı, KİĞI ilçesi ve BİNGÖL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :12 olup, Telefon Alan Kodu : 426 dir.DÜZAĞAÇ Doğu Anadolu bölgesindedir.
DÜZAĞAÇ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KOZAN ilçesi ve ADANA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :1 olup, Telefon Alan Kodu : 322 dir.DÜZAĞAÇ Akdeniz bölgesindedir.
DÜZAĞAÇ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KOZAN ilçesi ve ADANA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :1 olup, Telefon Alan Kodu : 322 dir.DÜZAĞAÇ Akdeniz bölgesindedir.
DÜZAĞAÇ mahallesi, UZUNKÖY köyü, KOÇALİ bucağı, MERKEZ ilçesi ve ADIYAMAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :2 olup, Telefon Alan Kodu : 416 dir.DÜZAĞAÇ Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
DÜZAĞAÇ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MANAVGAT ilçesi ve ANTALYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :7 olup, Telefon Alan Kodu : 242 dir.DÜZAĞAÇ Akdeniz bölgesindedir.
DÜZAĞAÇ mahallesi, BOZGEDİK köyü, MERKEZ bucağı, ÇELİKHAN ilçesi ve ADIYAMAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :2 olup, Telefon Alan Kodu : 416 dir.DÜZAĞAÇ Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler