Ben bilirim

DURUPINAR nereye bağlı?, DURUPINAR nerede?

DURUPINAR nereye bağlı, DURUPINAR nerede? DURUPINAR köyü, HANKENDİ bucağı, MERKEZ ilçesi ve ELAZIĞ şehrine bağlıdır. DURUPINAR köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE ZONGULDAK DEVREK EĞERCİ DURUPINAR köyü 67 372
TURKIYE ELAZIĞ MERKEZ HANKENDİ DURUPINAR köyü 23 424
TURKIYE KASTAMONU İNEBOLU MERKEZ DURUPINAR köyü 37 366
TURKIYE ELAZIĞ MERKEZ HANKENDİ DURUPINAR 23 424
TURKIYE ANKARA HAYMANA MERKEZ MERKEZ 6 312
DURUPINAR Nereye bağlı

DURUPINAR Nerede

DURUPINAR Ne tarafta

DURUPINAR Hangi Bölgede


DURUPINAR köyü, EĞERCİ bucağı, DEVREK ilçesi ve ZONGULDAK şehrine bağlı bir köydür. Plakası :67 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir. DURUPINAR Karedeniz bölgesindedir.
DURUPINAR köyü, HANKENDİ bucağı, MERKEZ ilçesi ve ELAZIĞ şehrine bağlı bir köydür. Plakası :23 olup, Telefon Alan Kodu : 424 dir. DURUPINAR Doğu Anadolu bölgesindedir.
DURUPINAR köyü, MERKEZ bucağı, İNEBOLU ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir köydür. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir. DURUPINAR Karedeniz bölgesindedir.
DURUPINAR köyü, HANKENDİ bucağı, MERKEZ ilçesi ve ELAZIĞ şehrine bağlı bir köydür. Plakası :23 olup, Telefon Alan Kodu : 424 dir. DURUPINAR Doğu Anadolu bölgesindedir.
DURUPINAR mahallesi, DURUPINAR köyü, HANKENDİ bucağı, MERKEZ ilçesi ve ELAZIĞ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :23 olup, Telefon Alan Kodu : 424 dir.DURUPINAR Doğu Anadolu bölgesindedir.
DURUPINAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, HAYMANA ilçesi ve ANKARA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :6 olup, Telefon Alan Kodu : 312 dir.DURUPINAR İç Anadolu bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler